Zamaskowany Mężczyzna

Wstępne informacjeOpisPokemony


Pseudonim:
Zamaskowany Mężczyzna
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Szef
Szef organizacji: Rocket

1 Zamaskowany Mężczyzna stał za sprawą porwania Silvear, Blue, Karen, Willa, Carla i Shum. Chciał ich ”wytrenować” na swoich podwładnych (wyselekcjonował dzieci na podstawie ich umiejętności oraz pochodzenia).
Zamaskowany ożywił organizację Zespół Rocket, by mógł działać pod przykrywką. Jego celem było złapanie Celebi, by móc podróżować w czasie.

Pierwszym krokiem do odkrycia tożsamości Zamaskowanego Człowieka był jego skrawek szaty, który Gold zabrał z pola walki. Okazało się wtedy, że materiał posiada taką samą strukturę, co odznaki liderów, dlatego podejrzenia padły na liderów z Kanto i Johto.

Zamaskowany Mężczyzna pojawił się w lesie Ilex (gdzie walczył i wygrał z Goldem) oraz przy jeziorze Wściekłości (gdzie odnalazł Silvera i Golda, których prawie zabił zamrażając ich podczas walki).2

Największym przeciwnikiem Zamaskowanego Mężczyzny był Suicune (którego wcześniej uwięził w spalonej wieży, jednak został uwolniony przez Yellow) dlatego rozkazał organizacji Rocket złapać kryształowego pokemona.
Zamaskowany miał okazję walczyć z Porucznikiem Surge (któremu nie podobało się, że ktoś zastąpił Giovanniego). Jednak trener elektrycznych pokemonów w porę zorientował się, że nie wygra i uciekł z pola walki.

Ostatecznie Zamaskowany Mężczyzna uwięził wszystkich liderów w magnetycznym pociągu a on sam złapał Lugie i Ho-oha (u których potrzebne mu były tylko dwa pióra, jako składniki do stworzenia Gsballa – receptury stworzenia pokeballu czasu dowiedział się od instrukcji Kurta).

Dzięki GSballowi udało mu się złapać Celebi i mógł podróżować w portalu czasu.

Ostatecznie Zamaskowany Mężczyzna został zdemaskowany, a Celebi uwolniony.

Pokemony, które posiada:
Pokemony, które posiadał:
Share
Translate »