Yvette

Wstępne informacjeOpisPokemony

Yvette
Imię: Yvette (jap. ミソラ Misora)
Klasa Trenerska: Podniebna Trenerka
Płeć: Kobieta
Miejsce zamieszkania: Vaniville
Więzy rodzinne: Podniebni trenerzy (ojciec i matka)

Yvette uczyła się w szkole dla powietrznych trenerów w mieście Vaniville. Jej rodzice podróżowali dookoła świata i przywozili córce różne odmiany Vivillonów, które spotkali w trakcie wędrówki. W ten sposób Yvette dostała prawie każdy wzór Vivillona. Kolekcja spowodowała, że szybko stała się popularna. Yvette rywalizowała z Y, której nie lubiła wraz z innymi członkami klasy, ze względu na sławę jako córki Grace. Yvette w szkole często doczepiała się błędów Y, na przykład tego, że Y przynosiła do szkoły Fletchy’ego , który nie mógł brać udziału w powietrznych walkach.

Wraz z innymi uczniami została porwana przez zespół Flare. Zostali zmanipulowani przez Aegislash’a Celosii i ich zadaniem było zaatakowanie X’a i odebranie mu kluczowego kamienia(Key Stone). Malva przekazuje uczniom , że X i jego przyjaciele są w helikopterze na drodze 9. Wszystkie ich Vivillony zaatakowały go połączonym huraganem. Wtedy Y wyskoczyła z niego i zauważyła , że grupą dowodzi Yvette.

Podczas walki Y zauważyła, że wszyscy są kontrolowani przez Aegislash’a Celosii. Natomiast Yvette spowodowała, że Y wydostała się ze stanu depresyjnego po tym, jak zespół Flare porwał jej matkę. Podziękowała rywalce i postanowiła dokończyć walkę. X w tym czasie pokonał Aegislash’a. Wielka determinacja Y sprawiła, że Fletchy ewoluował w Fletchindera i z łatwością pokonał Vivillona Yvette. Po skończonej walce Yvette odchodzi.

Pokemony, które posiada:
Share