Yuuko

Wstępne informacjeOpisPokemony

yuukoImię:  Yuko (jap. ユウコ Yuuko)
Płeć: Kobieta

yuukoYuko zadebiutowała w serii Black2/White2 jako studentka akademii trenerów w mieście Aspertia. Po raz pierwszy pokazała się w towarzystwie Yuki i Mayu, które przywitały się z Blakiem – klasowym obiektem pożądania. Kiedy Blake, Leo i Hugh zostali ukarani przez Cherena za głośne zachowanie się na zajęciach dziewczyny stanęły w obronie Blake’a.

Podczas walki o pokedex Yuko została pokonana przez Whitley i jej Foongusa.

Yuko wraz z przyjaciółkami były widoczne, gdy sadziły jagody w szkolnym ogródku. Były w szoku, gdy Blake przyniósł w ramionach nieprzytomną Whitley. Dziewczyny zazdrośnie stwierdziły, że chłopak trzyma ją niczym księżniczkę.

Yuko uczestniczyła w klasowej wycieczce do studia Pokestar. Wraz z Yuki, Mayu i Whitley zastanawiały się jakim filmie chciałyby wystąpić. Ostatecznie tylko główna protagonistka wystąpiła dzięki Sabrinie, którą dziewczyny rozpoznały jako sławną aktorkę.

Po wycieczce Yuko, wraz z innymi dziewczynami, zaczęły omawiać co będą robić na nadchodzącym festiwalu kulturalnym. Głośnie rozmowy dziewczyn rozwścieczyły Hugha, który zaatakował uczennice po tym, jak oskarżyły go, że jest tak zepsuty, że jego własna siostra nie chce się z nim kontaktować. W efekcie chłopak wypuścił Vibravę, która zaatakowała bombą soniczną. Yuko oraz inni po tym incydencie mieli nadzieję, że chłopak zostanie wydalony.

Podczas festiwalu kulturalnego Yuko, wraz z Yuki i Maya wystąpiły w Walce Chórów. Grua E – ich drużyna Jyglypuffów wygrała. Zwycięstwo otworzyło przepustkę do możliwości wystąpienia w regionalnych zawodach chórów w mieście Castelia.

Gdy dziewczyna, wraz z resztą klasy dopłynęła do miasta mogła zwiedzić miasto podczas dwugodzinnej przerwy. Sielankę jej i dziewczynom przerwał krzyk Roxie, która znalazła nieprzytomnego kierownika walk chóralnych. Gdy liderka znalazła trop ludzi, którzy to zrobili Blake postanowił pomóc w jego odnalezieniu oraz poprosił Yuko i resztę, by zaczekali na karetkę.

Gdy nadszedł czas zbiórki dziewczyna z przyjaciółkami postanowiły poinformować o sytuacji swojemu nauczycielowi. Zanim jednak im się to udało do akcji wkroczył Hugh, który oświadczył, że w klasie znajduje się członkini Zespołu Plasma, na dowód pokazując wisior z N’em, który należał do jednej z dziewczyn. Gdy uczennice z oburzeniem stwierdziły, że chłopak powinien odejść ze szkoły za gadanie takich bzdur, ten przyznał, że ma zamiar tak uczynić. Później całe podejrzenie spadło na Whi-two, która po chwili dobiegła do grupy i zaczęła się dziwnie zachowywać. Foongy, widząc zakłopotanie swojej trenerki postanowił uśpić wszystkich, w tym Mayę, Yuki i Yuno.

Dziewczyny obudziły się w podmorskim przejściu. Tam dowiedziały się, że zostały przeniesione przez Bengę i Mrlona. To one zauważyły, że na miejscu nie ma Lacka, Leo i Hugha. Gdy na miejsce z kocami przyszła Zorua, która stworzyła iluzję Whi-two, dziewczyny przyznały, że milcząca i spokojna osoba nie rozdawałaby koców, gdyby miała coś na sumieniu, dlatego oczyściły swoją koleżankę z zarzutów bycia członkiem wrogiej organizacji (nie wiedziały jednak, że zostały okłamane i same siebie wprowadziły w błąd).

W epilogu uczestniczyła w akcji przywrócenia Hugha do szkoły (chłopak rzucił ją po pokonania zespołu Plasma). Skorzystała z okazji, by przeprosić chłopaka za to, że źle go traktowała, ponieważ nie rozumiała jego sytuacji z siostrą. Pojawiła się też na zakończeniu roku szkolnego.

Pokemony, które posiada:
yuuko sunkern

Imię:
Gatunek: Sunkern
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Sunkern to jedyny znany Pokémon Yuko. Pokazany został u boku swojej trenerki w drodze do szkoły Trenerskiej w mieście Aspertia.

Share

Translate »