Członkowie Zespołu Yell

Wstępne informacjeOpisPokemony

Członkowie Zespołu Yell (エールだんのしたっぱ Team Yell Underling)

Opis: Członkowie Zespolu Yell zadebiutowali w czwartym rozdziale serii SwSh. Chcieli przeszkodzić Swordowi i Shield w przystąpieniu do wzięcia udziału w lidze pokemon. Mieli to robić w imieniu nieświadomej niczego Marnie, którą okrzyknęli swoją boginią. Sytuacja jednak obróciła się przeciwko im, gdy zostali zmuszeni do walki ramię w ramię ze Swordem i Sgield przeciwko gigantamaxowanemu Gurdurrowi. Gdy stwór znokautował ich Thievula i galarskiego Linoone (a sam protagonista złapał Gurdurra) obydwoje postanowili się wycofać.

Pojawili się ponownie w rozdziale SwSh07. W towarzystwie Shield kibicowali Marnie podczas jej pierwszej liderskiej walce, którą ostatecznie wygrała.

Gdy dowiedzieli się, że Marnie musi stoczyć walkę z Beą, która ma pokemony z przewagą typu, postanowili odnaleźć Allistera, by go skarcić. Gdy go odnaleźli, zostali pokonani przez Shield, która towarzyszyła chłopcu.

Pokemony, które posiadają:

Imię:
Gatunek: Thievul
Typ: Mroczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Thievul został wystawiony do walki przeciwko Scorbunnyemu Shield. Później zmuszony był do walki przeciwko dynamaxowanemu Gurdurrowi.

Imię:
Gatunek: Galarski Linoone
Typ: Mroczny/Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Galarski Linoone został użyty do próby zniszczenia strojów Sworda i Shield, by w ten sposób nastraszyć bohaterów i zmusić ich do wycofania się z zawodów ligi pokemon w Galar. Później zmuszony został do walki przeciwko dynamaxowanemu Gurdurrowi.

Share

Translate »