Wyniki konkursu “WYŚCIG RATTAT”

Mamy już wyniki konkursu “WYŚCIG RATTAT”. Po miesięcznym postoju małych myszorków Żółta (aka limonkowa) Rattata objęła prowadzenie, by po niedługim czasie dotrzeć do mety!

tarara_by_pingwinowa-d9jhk8i

Zaraz za nią usytuowała się szara Rattata, która również dobiegła do wyznaczonego celu, lecz z nieco późniejszym czasem.
Mimo dobrego startu Niebieska, jak i Filetowa myszka nie podołały tej wymagającej i męczącej trasie, z kolei Różowa i Zielona zostały zdyskwalifikowane za zaśnięcie na pasie startowym.

żółty
LEXSISO

szara
DELIBRUM

niebieska
OLAFFOBLACK

fioletowy
IMMORTAL

Nastąpiła jednak pewna zmiana. Otóż Żółta Rattata zrzekła się praw do nagrody, dlatego Figurka Amiibo oraz bosterki lądują do Szarej Rattaty. Gratulujemy! Podaj swoje dane wysyłkowe na e-mail ppspecial@wp.pl
indeks

Niestety żadna z pozostałych Rattat nie przekroczyła progu 10 opisów, więc nie kwalifikują się do nagród pocieszenia.

W konkursie przyjęliśmy 84 poprawnie napisanych opisów rozdziałów, które systematycznie będą pojawiać się na naszej stronie. Serdecznie dziękujemy za wysiłek wszystkich myszek i zapraszamy do kolejnych konkursów, które niedługo pojawią się na stronie!

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+