Wulfric

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Wulfric (jap. ウルップ Urup)
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Miasto Snowbelle
Odznaka w posiadaniu: Góry lodowej (Iceberg Badge)
Ekspert w typie: Lodowym
Miejsce zamieszkania: Miasto Snowbelle

 

Wulfric zadebiutował w serii Pokemon Special X/Y. Po raz pierwszy został wspomniany przez Granta, który zauważył, że mężczyzna nie zjawił się na czas podczas spotkania liderów Kalos, w sprawie omówienia sytuacji związanej z zespołem Flare.

Po spotkaniu Wulfric oraz pozostali liderzy spotkali się z protagonistami. Wszyscy razem przepłynęli morze na Avaluggu mężczyzny, w celu dotarcia do miasta Geosenge, w którym znajdowała się kryjówka wrogiej organizacji. Po dotarciu odnaleźli ostateczną broń, która była w początkowej fazie aktywacji. Gdy Y wyruszyła z inicjatywą powstrzymania rozwijających się płatków ostatecznej broni, liderzy (w tym Wulfric) postanowili jej w tym pomóc (w tym jego Avalugg).

Mimo że dawali z siebie wszystko, liderzy nie byli w stanie powstrzymać rozkwitu ostatecznej broni. Uderzenie broni spowodowało zniszczenie okolicznego miasta. Wulfrick mógł przeżyć uderzenie dzięki barierze, która została stworzona przez pokemony Valreii i Olimpii.

Później, wraz z pozostałymi liderami Kalos pomagał w odbudowie uszkodzonych budynków. Ze względu dużych wpływów Zespołu Flare w świat mediów liderzy i protagoniści byli obarczeni winą za incydent.

Przy drugim podejściu aktywowaniu ostatecznej broni, Wulfric powstrzymał Chalmersa, który próbował wezwać posiłki, kontaktując się Wioską Pokemonów. Mężczyzna i pozostali liderzy pokonali adminów wrogiej organizacji, którzy stacjonowali w mieście Cyllage.

Po tym, jak Zespół Flare został pokonany, Wulfric oraz pozostali spotkali się z protagonistami w mieście Lumiose, by pogratulować im zwycięstwa.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Avalugg
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Avalugg użyty został jako wodny transport do miasta Geosenge, w którym mieściła się kryjówka Zespołu Flare. Przy pomocy podestu stworzonego przez Mr.Mime pomagał blokować rozkwit ostatecznej broni. Został powalony przez Bisharpa Bryony.


Imię:
Gatunek: Abomasnow
Typ: Roślinny/Lodowy
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Abomasnow pomagał w powstrzymaniu ostatecznej broni przed rozkwitem. Później pomagał odbudować szkody, wyrządzone przez ostateczną broń.

Share

Translate »