William

Wstępne informacjeOpisPokemony

1
Imię: Miles/William/Evan (Jap. アキヒト Akihito)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Superkujon (jap りかけいのおとこ Science Man)

1Opis: William zadebiutował w rozdziale ”Kontra Marowak”. Jako student został wyrzucony z uczelni przez Erikę. Pragnąc zemścić się na swojej byłej wykładowczyni zawarł umowę z Agathą, gdzie za wykonanie zadania miał dostać pieniądze. Został jednak opętany przez Gastly’ego, gdzie pod jego wpływem przebrał się z Reda, by oszukać i złapać Pika.

Walczył przeciwko Yellow, która chciała odzyskać porwanego pokemona. Do walki przeciwko głównej bohaterce użył Perasiana, który ogłuszał przeciwników za pomocą ”skrzeku” oraz Parasa i Marowaka, które używały połączonego ”zatrutego kościowego bumerangu”.

Po przegranej walce Green uratował Williama od opętania, jednak skutek ataku pokemona-ducha spowodował, że był nieprzytomny przez długi czas.

Gdy był nieprzytomny zaopiekował się nim Blaine i Bozz.

Po odzyskaniu przytomności przyznał się, że wraz ze swoją ekipą badawczą widział Reda, który był zamrożony i to właśnie stamtąd zdobył kawałek ubrania trenera, z którego zapach zwiódł Pika.

Zaprzyjaźnił się z obozowiczem Evanem, który wcześniej opiekował się nim gdy był nieprzytomny. W rozdziale „Kontra Ho-oh” stoczył przyjacielską walkę z chłopakiem w celu poćwiczenia przed zawodami Ligi Pokemon. William chciał przystąpić do zawodów, jednak przeszkodziło mu wystąpienie Zamaskowanego Mężczyzny.

W serii FR/LG William odwiedził Blaine’a w jego labolatorium.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: –
Gatunek: Persian
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Paras”. Był użyty do walki z Yellow. Miał za zadanie utrudniać znalezienie lokalizacji Williama. Walczył przeciwko Haunterowi Evana podczas przyjacielskiej bitwy i przegrał.

3
Imię:
Gatunek: Paras
Typ: Trujący/Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Paras”. Walczył przeciwko Yellow. Wraz z Marowakiem stworzył atak ”zatruty kościowy bumerang”.

4
Imię: –
Gatunek: Marowak
Typ: Ziemny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Marowak”. Wraz z Parasem stworzył atak ”zatruty kościowy bumerang”.

Share

Translate »