[PRIMA APRILIS]Wielkie otwarcie Pokespecial Underground!

Oczywiście był to tegoroczny kawał na Prima Aprilis. Przepraszamy tych, którzy byli zszokowani informacją i tych, którym narobiliśmy nadzieję ^^”. Życzymy wam jednak dalszego spokojnego świętowania :)

Hej! Stwierdziliśmy, że święta to najlepszy czas, by podzielić się z wami owocem naszej ciężkiej pracy! Jako że strona bardzo sprawnie się rozwija, postanowiliśmy poszerzyć ją o nowe horyzonty, by pokemony cieszyły oko również dorosłego czytelnika! W tym celu stworzyliśmy Pokespecial Underground!
Strona zawiera mangi dozwolone dla osób 18+, czyli wszelkiego rodzaju Doiujiny i Mangi Pokemon hentai! Znaleźć tam możecie ponad 30 tytułów, co daje aż 1100 stron.Tłumaczeniem z języka japońskiego zajęłam się ja (Nid) a za obróbkę graficzną, czyszczenie dymków i spolszczenie wszelkich onomatopej zabrał się Vapek.

Przypominamy jednak, że na stronę mogą wejść osoby powyżej 18 roku życia, w innym przypadku dobrowolnie łamiecie regulamin! By uniknąć demoralizacji młodzieży wprowadziliśmy autoryzację na stronie. ZAPRASZAMY!:

 

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+