Wally

Wstępne informacjeOpisPokemony

1
Imię:
Wally (jap.ミツル Mitsuru)
Płeć: Mężczyzna
Rodzinne miasto: Petalburg
Klasa trenerska: Trener/Rywal
Rodzina: Wanda/Walenia (Kuzynka)

1 Wygląd: Wally jest młodym i drobnym młodzieńcem. Ma zielone włosy a oczy niebieskawe. Nosi zieloną bluze i również zielone spodnie. Posiada niebieskie buty.

Charakter: Wally jest bardzo słaby i nieodporny na choroby. Zwykle miesza w mieście Verdanturf z powodu choroby płuc. Prawie przez cały czas nosi maskę wspomagającą oddychanie.2

W serii R/S Wally poznał Rubego i zaprzyjaźnił się z nim. Ruby pomógł Walliemu dając mu swojego Raltsa na krótki czas czyli do momentu w któym Wally złapie swojego własnego pokemona. Wtedy to, został tymczasowym posiadaczem pokedexa. Pomógł Normanowi złapać Rayquaze na Podniebnej Wieży. Wally zrobił to o co poprosił go Norman by złapać Rayquaze i powstrzymać walkę pomiędzy Groudonem i Kyogre. Później traci przytomność z powodu powietrza na Sky Pillar/kolumnie przestworzy.

W serii Emerald Zostawia notkę dla Profesora Oak’a w którym piszę że zwraca z powrotem Grovyle i Pokedex lecz traci Grovyle podczas burzy.

W serii ORAS Wally po raz pierwszy pokazany został wśród cywilów, którzy oglądali relację na temat zbliżającej się katastrofy (meteoroid miał uderzyć w ziemie).
Później pojawił się na trasie nr 120. Tam uratował Sapphire, która przegrała walkę z Zinnią i została przeniesiona do jego sekretnej bazy, by móc wyleczyć ją i jej pokemony. Niedługo po tym, w bazie pojawił się pierścień Hoopy, przez który przeleciała Rayquaza, trzymająca Rubyego. Chłopak został jednak odratowany przez Altarię Wallyego. Zaraz po tym chłopak postanowił zmierzyć się z legendarnym pokemonem, jednak szybko został powstrzymany przez Rubyego, który chciał porozumieć się z Rayquazą.
Później Wally pojawił się w mieście Sootopolis. Stamtąd miał pomagać w powstrzymaniu meteoroidu. W tym samym czasie on i reszta towarzyszy mieli posłać ataki swoich pokemonów w stronę zagrożenia. Ostatecznie świat został uratowany.

~Szogun

Pokemony, które posiada:
4
Imię: ???
Gatunek: Roselia
Typ: Roślinny/Trujący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

5
Imię: ???
Gatunek: Kecleon
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

6
Imię: ???
Gatunek: Cacturne
Typ: Roślnyy/Ciemność
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

Pokemony, które posiadał:
3
Imię: ???
Gatunek: Flygon
Typ: Ziemny/Smok
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

7
Imię: Ruru
Gatunek: Kirlia
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis:

8
Imię: ???
Gatunek: Grovyle
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

9
Imię: Ruru
Gatunek: Ralts
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis:

10
Imię: ???
Gatunek: Treecko
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Share
Translate »