Volkner

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Imię: Volkner (jap. デンジ Denzi)
Rodzinne miasto: Sunyshore
Klasa trenerska: Lider
Odznaka: Odznaka Latarni Morskiej (Beacon Badge )

1Volkner jet człowiekiem znudzonym życiem. Jego największym pragnieniem są walki z bardzo silnymi przeciwnikami. Lubi elektronikę oraz eksperymenty do tego stopnia, że przy testowaniu nowego urządzenia w sali gimnastycznej spowodował brak prądu w całym mieście.

Volkner pojawił się w serii Diamond/Pearl, gdy Candice, Maylene i Platinum zostały pokonane przez Jupiter. Dziewczyny zażądały od Byrona osoby, która zrobi z nich silniejszą drużynę.
Do tego zadania został wyznaczony Volkner.
Człowiek z początku nie chciał się zgodzić na trening, jednak zmienił zdanie, gdy dowiedział się, że w ten sposób spotka silnego przeciwnika.

Na początku treningu mężczyzna pomylił Platinum z jedną z liderek sal. Volkner stracił zainteresowanie dziewczynami, gdy żadna nie potrafiła go pokonać.
Ostatecznie Volkner postanowił trenować Platinum po tym jak ogłosiła, że Jupiter jest niesamowicie silnym przeciwnikiem. Dziewczyna musiała pokonać Electivire. Udało jej się i dostała od Volknera odznakę latarni morskiej. W ramach pomocy przy walce z zespołem Galcatic, mężczyzna dał dziewczynie Pachirisu.

Podczas gdy inni liderzy walczyli na Filarze Włóczni, mężczyzna zignorował całą sytuacje, jednak przy powrocie do domu zauważył dziwne anomalie, które wzbudziły jego zainteresowanie. Człowiek zadzwonił do Flankera, swojego przyjaciela, by pomógł mu zbadać zjawisko.

W serii Platinum, Volkner i Flint dostali się do Odwróconego Świata poprzez Jaskinie Odwrotu. Tam zmierzyli się z Giratiną. Przeciwnik okazał się zbyt silny i pokemon pokonał swoich przeciwników „smoczym oddechem”.
W ostatnim rozdziale serii osłabiona Giratina została powstrzymana przed wejściem do prawdziwego świata, gdy Volkner i Flint zaatakowali plecy legendarnego pokemona.

W serii Black/White zdjęcia Volknera były przyklejone do kartek pamiętnika Shantual.

Pokemony, które posiada:
raichu
Imię: –
Gatunek: Raichu
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Elekid”. Został użyty w walce przeciwko Platinum. Z łatwością pokonał Empoleona należącego do przeciwniczki.

elekid
Imię: ???
Gatunek: Elekid
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Elekid”. Został użyty do walki przeciwko Platinum jako drugi. Został pokonany przez Loppuny przeciwniczki.

elektivire
Imię: ???
Gatunek: Electivire
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Electivire”. Walczył przeciwko Rapidashowi Platinum. W ostateczności został pokonany przez pokemona dziewczyny.
Walczył w Odwróconym Świecie z Giratiną, gdzie przegrał za pierwszym razem. Przy drugim starciu Electivire pokonał smoczego pokemona.

Pokemony, które posiadał:
pahirisu
Imię: ???
Gatunek: Pachirisu
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Dialga i Palkia IV”. Została oddana Platinum, by pomogła w walce przeciwko zespołowi Galactic.

Share

Translate »