Tucker

Wstępne informacjeOpisPokemony

tucker - KopiaImię: Tucker (jap. ヒース Heath)
Klasa trenerska: As kopuły (Mózg strefy walk)
Lokalizacja strefy walk: Kopuła Walk
Symbol: Taktyki

tucker - KopiaTucker zarządza Kopułą walk. Zanim trener zostanie dopuszczony do walki z Mózgiem musi przejść przez ogólny turniej z innymi wyzywającymi.

Tucker zadebiutował na początku serii Emerald, gdzie został zaatakowany przez Emeralda (w rzeczywistości chłopiec zgubił się i chciał zapytać mężczyznę o drogę). W starciu z chłopcem mężczyzna został przez niego skrępowany i ośmieszony w efekcie czego mężczyzna znienawidził Emeralda.

Potem, wraz z Emeraldem, Toddem i innymi Mózgami mężczyzna wyruszył do Jaskin i Artystów w celu odnalezienia legendarnego Pokemona Jirachi. Musiał walczyć z dzikimi Smeargle, które wyczuły, że ich terytorium jest zagrożone.
W jaskini pojawił się Guile Hideout. Lucy, Brandon, Spenser i Tucker próbowali walczyć z człowiekiem, jednak zostali z łatwością pokonani przez jedno zamachnięcie mieczem przeciwnika.

To właśnie w kopule walk Emerald przegrał z Tuckerem, ponieważ nie uwierzył w swoje pokemony.

Lucy musiała walczyć z wypożyczonymi pokemonami, które zostały ukradzione przez Guile z Fabryki Walk.
Kobieta nie była zdolna do walki kiedy człowiek wypowiedział życzenie związane ze stworzeniem legendarnego pokemona – Kyogre.
Po pokonaniu Gile’a Emerald miał ponowną możliwość zawalczenia w Kopule Walk, tam pokonał Tuckera.

W serii ORAS, Tucker oraz pozostałe Mózgi walczyli z adminami Nowego Zespołu Aqua i Zespołu Magma, którzy mieli przeszkodzić w wystartowaniu rakiety, która miała pomóc w zniszczeniu meteoroidu (który miał się zderzyć z planetą). Później Mózgi Strefy Walk Hoenn zostali wezwani do miasta Sootopolis, by mogli uczestniczyć w powstrzymaniu meteoroidu.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Salamance
Typ: Smok/Latający
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Swalot”. Salamence to ulubiony Pokémon Tuckera. Mężczyzna miał się pojawić na Pokémonie podczas ceremonii otwarcia. Plany pokrzyżował mu Emerald, który zaatakował mężczyznę.

Podczas zawodów w Kopule Walk Salamance został użyty do walki przeciwko Rono Sapphire (podczas półfinałów). Walka nie została pokazana, ale pewne jest, że Salamance wygrał.

W serii ORAS pomagał w walce przeciwko odrodzonym zespołom Aqua i Magma.

3
Imię: ???
Gatunek: Charizard
Typ: Ognisty/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Charizard I”. Charizard to drugi Pokémon, którego użył w Turnieju Kopuły Walk. Z łatwością pokonał Alakazama Emeralda.

brak grafiki

Imię:
Gatunek: Metagross
Typ: Stalowy/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Metagross to trzeci Pokémon Tuckera, którego używał do walk w turnieju Kopuły Walk.

Share

Translate »