Trochę stuffu

tumblr_ncry4rtjOt1r1alb2o1_400Jak podaje strona Netkun w 2011 roku odbyła się ankieta na temat tego jaką serię wydać ponownie w trzech tomach. Wygrała seria RS. Niestety po wydaniu pierwszego tomu (z trzech przewidywanych) w Japonii (w Tohoku) miało miejsce potężne trzęsienie ziemi, przez co wydanie pozostałych tomów zostało zawieszone.
Teraz, w roku 2014, w związku z wydaniem nowych gier OR/AS pomysł ten wrócił do łask twórców..
Zeszyty będą nosić nazwę “Moja Pierwsza Seria”(マイファーストシリーズ) i będą zawierać tylko rozdziały z sagi RS. Pierwszy tom zostanie wydany 24 października i będzie zawierał 376 stron, kolejne trzy tomy powinny być wydane w ciągu 2 miesięcy.

Zostając przy stronie Netkuna, jak co miesiąc można oglądać pojedyncze kadry zapowiadające kolejne rozdziały z serii Pokemon Special XY


 

koro_r1_c1


A co się dzieję na naszej stronie? A się coś dzieje :)
Dzięki uprzejmości lexsiso na stronie widnieją opisy rozdziałów:

312. Kontra Regirock
313. Kontra Regice
314. Kontra Smeargle
315. Kontra Surskit część I
316. Kontra Surskit część II
317. Kontra Shedninja
c

Zapraszam do lektury :)


Również projekt Extreme Make Over brnie do przodku, dzięki czemu możecie przeczytać cały tom 16 i 17 online.

Pokemon_Adventures_v16_cover Pokemon_Adventures_v17_cover

Zapraszam do czytania :)


No i na koniec coś z waszego wkładu w stronę, czyli uzupełnienie projektu Pokemon Polish Challenge. Galeria wzbogaciła się o dziewięć naprawdę cudownych rysunków:

volbeat

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+