Trish

Wstępne informacjeOpisPokemony

trish
Imię:  Trish
Płeć: Kobieta
Klasa Trenerska: Bogaczka (jap. ブルジョワールけ Bourgeoir family)

trishTrish zadebiutowała w serii B/W podczas rozmowy z Shoko – jej najlepszą przyjaciółką – na temat złapania legendarnego pokemona znajdującego się w Jaskini Mistralton. Bogaczce nie podobało się tchórzliwe zachowanie Shoko, która nie chciała wejść do środka. Zirytowana zostawiła przyjaciółkę w tyle i wyruszyła do jaskini samotnie.
Ttish znalazła Terrakiona i Viriziona, jednak z łatwością została pokonana, oraz straciła przytomność.
Podczas starcia Blacka z legendami kobieta obudziła się. Mimo poprzedniej porażki kobieta dalej pragnęła walki. Żądza ta wynikła z nudnego życia bogatej kobiety, która poprzez nadmiar pieniędzy nie musiała robić nic. Poznając swoją przyjaciółkę zapragnęła przeżyć przygody poprzez wyruszenie w podróż i złapanie legendarnego pokemona.

Zapał kobiety zgasił trzeci legendarny pokemon – Cobalion, który porwał jej Heatmora oraz Patraty Shoko. Ostatecznie Black wynegocjował z legendami zwrócenie pokemonów do ich trenerek.

Podczas ataku Zespołu Plasma na Ligę Pokemon Trish uczestniczyła w akcji ratowniczej liderów. Musiała stawić czoło Mnichom. Dzięki pracy zespołowej wszystkich trenerów udało im się pokonać przeciwników i uwolnić zakładników.

Pokemony, które posiada:
trish heatmor

Imię:
Gatunek: Heatmor
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Heatmor to jedyny znany Pokémon Trish. Kobieta wysłała Pokémona do jaskini Mistralron. Tam został porwany przez Cobaliona, Terrakiona i Viriziona (jednak później został zwrócony swojej trenerce). Podczas Ligi Pokémon walczył w imię odbicia porwanych Liderów Sal.

Share

Translate »