Trio TR Ken Ryu i Harry

Wstępne informacjeOpisPokemony

3Imię: Ken (Jap: ケン Ken), Al/Ryu (Jap: リョウ Ryō), and Harry (Jap: ハリー Harry)
Płeć: Mężczyźni
Klasa trenerska: Członkowie Zespołu Rocket

1  W serii R/G/B cała trójka była pod-przywódcami Zespołu Rocket. Ken był podwładnym porucznika Surge, Al Sabriny a Harry Kogi. W serii tej nie grali żadnej znaczącej roli. Mieli za zadanie złapanie legendarnego Mew.
Zaistnieli dopiero w serii Yellow po ataku na Świętą Anne. Trio nie mogło się pogodzić, że Zespół Rocket upadł. Postanowili przejąć statek, który niegdyś należał do organizacji, w celu zwabienia Elitarnej Czwórki z ukrycia.
Zostali jednak przechytrzeni przez Yellow i zostali pokonani.

Wszyscy trzej pojawili się rok później w serii G/S/C gdzie przyłączyli się do organiza2cji Zamaskowanego Mężczyzny, który działał pod przykrywką odbudowanego Zespołu Rocket. Tam zrobiono im pranie mózgu.
Za każdym razem, kiedy się pojawiali ponosili klęskę. Silver pokonał ich swoim nowo nabytym starterem a Eusine oszukał ich Girafariga.
Pojawili się również na Wyżynie Indigo, gdzie uczestniczyli w ataku na liderów sal. Tam spotkali swojego byłego przywódce – Porucznika Surge, który uwolnił ich spod kontroli Zamaskowanego Mężczyzny.

Trio pokazało się w serii FR/LG, gdzie ich zadaniem było pilnowanie Deoxysa. Przez ich nieudolność pokemon uciekł. W końcu Sird przyznała, że ”zaufanie tej trójce równoważy się z głupotą”.

W serii HeartGold/SoulSilver sprzeciwili się rządom Archera, który siłą przejął organizacje. Kiedy dowiedzieli się o chorobie swojego pierwotnego szef3a – Giovanniego, postanowili pomóc Celebiemu i Pichu w szukaniu ziół, które miały uleczyć człowieka. W tym celu musieli zmierzyć się z innymi członkami Zespołu Rocket w celu obronienia Celebiego.

 

Pokemony, które posiada Ken:

 

Pokemony, które posiada Al:

 

Pokemony, które posiada Harry'ego:
Share
Translate »