Triada Cienia

Wstępne informacjeOpisPokemony

triadaTriada cienia
Płeć: Mężczyźni
Klasa Trenerska: Członkowie Zespołu Plasma
Zawód: Ochroniarze

triadaTriada po raz pierwszy pojawiła się w serii Black/White, gdzie zdała sprawozdanie z walki między N’em a Blackiem.
Dostali również zadanie by obserwować Kamień Ciemności, chroniony przez Claya.
W czasie narady liderów w mieście Mistralton Triada zaatakowała Lenorę oraz Hawesa, którzy ukrywali pożądany kamień. Meżczyźni z początku mieli przewagę, jednak sytuacja nabrała innego obrotu kiedy do starcia przyłączyli się pozostali liderzy sal. Walki były toczone parami. Kiedy członkowie triady zaczęli przegrywać użyli legendarne pokemony – Lantorusa, Thundurusa i Tornadusa. Dzięki pogodowym tytanom Triada pokonała swoich przeciwników oraz wzięła ich jako swoich zakładników.

Podczas szturmu Zespołu Plasma na Ligę Pokemon Triada usiłowała złapać Cobaliona, Terrakiona oraz Viriziona, których spotkała przez przypadek. Legendy okazały się zbyt silne, więc mężczyźni zostali zmuszeni do odwrotu.
Jeden z nich postanowił użyć „tajemnej broni Zespołu Plasma”, która znajdowała się w laboratorium P2. Wpadli jednak w pułapkę zastawioną przez liderów miasta Striaton – Cilana, Cressa i Chile. Triada z łatwością poradziła sobie z przeciwnikami, przy okazji wyszydzała liderów za to, że muszą w triadatrójkę prowadzić jedną salę. Liderzy jednak nie wzruszyli się tym i do zwiększenia siły w zespole użyli kamieni ewolucyjnych na swoich poke-małpkach. Walkę przerwały Cobalion, Virizion i Terrakion.
Batalię próbował powstrzymać Keldeo, który zaatakował Triadę. Mężczyźni wykorzystali okazję oraz spróbowali schwytać poke-kelpię. Pokemon został uratowany przez swoich pobratymców, którzy użyli świętych mieczy raniąc przy tym nie tylko Triadę ale i liderów. Mimo porażki jeden z mężczyzn otworzył drzwi do laboratorium P2, by wypuszczona „broń” mogła ścigać legendarne pokemony. Maszyna spowodowała, że Cobalion, Virizion i Terrakion zostali zamrożeni, a bryła lodu spadła w głębiny morza.

W serii BW2 Triada Cienia powróciła jako Członkowie Zespołu Plasma. Gdy Lack chciał aresztować Ghetsisa, trójka mężczyzn pojawiła się i rozpoczęła walkę z policjantem. Na widok triady, Keldeo wpadł w szał. By uniknąć porażki, Lack uciekł wraz z Keldeo, pozostawiając na miejscu walki z Triadą Gliscora i Kabutopsa.

Później Triada, mimo że z problemami, pokonała pokemony Lacka. Po tym postanowili ruszyć do miasta Humilau, by złapać Fregatę Zespołu plasma w mieście Undella.

Pokemony, które posiada:
obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »