Trevor

Wstępne informacjeOpisPokemony


Imię
: Trevor (jap. トロバ Trova)
Klasa Trenerska: Trener
Płeć: Mężczyzna
Miejsce zamieszkania: Vaniville

Trevor po raz pierwszy pojawił się po wygraniu przez X’a Pucharu Juniorów. Razem z przyjaciółmi został potem tratowany przez dziennikarzy, chcących zrobić wywiad ze zwycięzcą. Gdy skończył wspominać stare dobre czasy, zaczął rozmyślać o swoim przyjacielu, który już nie wychodzi z pokoju. Wyraźnie się o niego ma rtwił, jednak nie dał rady czegokolwiek zrobić. Chwilę potem przyleciała Y, która zaczęła budzić X’a, bijąc w jego okno. Trevor powiedział do swojej przyjaciółki, że ma nadzieję, że dzisiaj uda się go przekonać do wyjścia z domu. Trevor powiedział do swojej przyjaciółki, że ma nadzieję, że dzisiaj uda się go przekonać do wyjścia z domu. Shauna, która przyszła z Tiernem, odpowiedziała, że próbują to zrobić dzień w dzień i nadal im się to nie udało. Y nakrzyczała na nią, mówiąc, że im się musi udać. Podniebna trenerka zaczęła przekonywać chłopaka jagodami i super treningiem, jednak gdy ten odmówił, dopuściła się kopania i bicia w okno i ścianę. W czasie bójki dziewczyny z domem, Tierno wyjawił, że Trevor planuje zostać naukowcem. Widział także, jak przyszły tancerz karmi Kangaskhana X’a. Gdy Y rozmawiała z X’em, nagle przyszła Viola i Alexa; fotografka oraz dziennikarka. Przyszły zrobić wywiad z Y – utalentowaną, podniebną trenerką, jednak dziewczyna spławiła dwójkę dziewczyn. Wtedy też do Trevora przez Holocaster zadzwonił profesor Sycamore. Dostał informację, że pokemony i przedmioty powinny być już dostarczone, więc chłopak wybiegł ku kurierowi. Głównym powodem odebrania pokemonów było przekonanie X’a do wyjścia z pokoju i jego ponowne stanie się szczęśliwym. Wtedy przed chłopakiem nagle pojawiła się dwójka gigantycznych pokemonów, które szybko rozpoczęły walkę. Ludzie z miasta rozpoczęli ucieczkę, a Trevor nie dał się rady ruszyć ze strachu. Y uciekająca z Tiernem i Shauną zgarnęła chłopaka, który niestety stracił jeden PokeDex i jednego pokemona od profesora. Dziewczyna kazała trzymać im się ziemnego nosorożca, a sama odleciała dzięki swojemu podniebnemu kombinezonowi. Następnym razem spotkali się z Y na gruzach miasta. Shauna rozpaczała z powodu zgubienia Furfrou w trakcie zamieszania, Trevor stracił jednego z pokemonów od profesora oraz popsuł mu się komunikator, a Tierno szkołę taneczną. Przyszły naukowiec powiedział, że będzie musiał iść do profesora pieszo, ale zdążył wysłać mu nagranie przed awarią sprzętu. Y zdziwiona siedzeniem w piżamie przez X’a, zrzuciła ją z niego, a ten kichnął, co wywołało śmiech na ustach każdego, pomimo tragedii. Wszyscy postanowili opuścić miasto i wyruszyć w podróż, by dowiedzieć się, co się stało.

Po wyruszeniu z miasta szli do miasta Aquacorde. Y zarezerwowała tam pokój, dzięki czemu nie musieli spać na dworze. Gdy doszli na miejsce noclegu, byli świadkiem kolejnej główni Y z X’em. Trevor, Tierno i Shauna poszli do swojego pokoju, gdzie zastanawiali się, co zrobić. Trevor wpadł na pomysł, by Froakie i Chespin zostali podarowani Y i X’owi, by poprawić obojgu humor. Gdy Tierno wrócił do pokoju po rozmowie z X’em, ich drzwi zostały zablokowane. Na szczęście mogli obserwować, co się dzieje przez okno. Trevor usłyszał wtedy „Mega Ewolucja” oraz „Mega Pierścień”, jednak nie znał ich znaczenia. Gdy X chciał użyć nowopoznanej mocy na Kangakhanie, nie aktywowała się. Było to wielkie zdziwienie dla całej grupy. Oglądał walkę dwójki przyjaciół z ludźmi w czerwonych garniturach, przy okazji dowiadując się, jak ich namierzają. Dzięki Diggerby’emu przeciwników zostali uwolnieni. Zeskoczyli na dół dzięki pianie wodnej żaby i uciekli do lasu. Chłopak był zainteresowany światłem z torby Kangaskhana, więc za pozwoleniem pokemona zajrzał tam i znalazł kamień podobny do tego na bransolecie. Postanowił rozwiązać tę tajemnicę i dowiedzieć się więcej o procesie.

Następnym razem chłopak pojawił się z Shauną, gdzie cieszyli się z powodu opuszczenia Lasu Santalune oraz studiowali mapę miasta. Chwilę potem reszta grupy powróciła z zakupów, które były za pieniądze z wygranej X’a w turnieju. Y postanowiła zaszaleć i kupiła nowe ciuchy dla grupy. Dziewczyna także postanowiła wyjawić przyjaciołom pięć zasad, których od teraz będą przestrzegać. X przebrał się i poszedł z Trevorem na trasę dwudziestą drugą, gdzie próbowali uruchomić Mega Ewolucję. Pokemony na drodze były za słabe, więc eksperyment zakończył się niepowodzeniem, a chłopacy postanowili zebrać informacje. Po rozmowie na temat Mega Kamienia, pojawiła się reporterka spotkana w Vaniville. Wyjawiła, że jest liderką tego miejsca i szczerze chce im pomóc. Przez fakt, że dziewczyna zrobiła zdjęcia, skusił ich, by z nią pójść. Shauna zdenerwowana i zdziwiona ich zachowaniem, uciekła od grupy.

Gdy X został wyzwany do walki przez Violę, Trevor zapatrzył się na pojedynek. Musiał wracać do przeglądania zdjęć, więc zobaczył jedynie początek. Pomimo tego, że nie widział większości pojedynku, zobaczył spektakularny koniec walki; wygraną X’a. Po walce chłopak wspominał, jak zdobył Mega Pierścień. Wyznał, że nie poznał imienia staruszka, który mu go dał, ani jego możliwości. Po skończeniu wspomnień, Y wróciła z Shauną, która była dziwnie spokojna. Wieczorem cała grupa nocowała w sali. Trevora i Tierna obudziły krzyki dziewczyn, która jak później się okazało, była pod kontrolą człowieka w czerwonym garniturze. Próbowała zmusić Shaunę, by pokonała trenerów, jednak jej ciało nie wytrzymało i upadła. Ich przyjaciółka na szczęście żyła, a walka przeniosła się na dwór, gdzie spotkali dziewczyną używającą podobnej mocy, co X. Nagle Trevora zaszła od tyłu napastniczka, mówiąca o tym, że ona również kocha wiedzę i widzi w nim przyszłego naukowca. Y uwolniła go od niej i potrząsnęła nim, by sprawdzić, czy się nie zmienił. Viola wyjawiła, że dziewczyna, która przyszła, to wezwana przez nią liderka. W trakcie walk chłopak dowiedział się, że pokemony po Mega Ewolucji dostają do nazwy słowo „Mega”. Ich przeciwniczka nie mając szans z dwoma Mega Ewolucjami, uciekła. Po całej akcji Shauna obudziła się, a cała grupa się pogodziła. Chłopak nie mógł zmarnować okazji i dowiedział się od Korriny paru rzeczy o pokemonach zdolnych do Mega Ewolucji. Trevor powiedział X’owi, że mogą się teraz dowiedzieć wielu rzeczy na temat Mega Ewolucji, jednak dziewczyna zaprzeczyła, twierdząc, że X nie jest godny używania Mega Ewolucji, po czym odeszła.

Wyruszyli z miasta z nową wiedzą o Mega Ewolucji. Trevor chciał przetestować parę rzeczy związanych z tym procesem, głównie sprawdzenie, które pokemony są do tego zdolne. X przewidział to i się zgodził. Próby zakończyły się na Chespinie, po czym trener wrócił do środka namiotu. Chwilę potem dziki pokemon rozpalił ogień na łące, który został zgaszony przez pokemona Y. Weszli do miasta Lumiose, gdzie mieli spotkać się z profesorem. Trevor został skrzyczany przez Y z powodu tego, że nie wiedział, gdzie jest laboratorium profesora. Zdziwieni przyjaciele zażądali od niego wyjaśnień, jak się poznali. Trevor kiedyś potrzebował artykułu od profesora z innego regionu, którego nie mógł znaleźć w bibliotece. Zaczął przeszukiwać Internet, gdzie znalazł profesora. Wymienili numery holocasterów, a podczas rozmowy wyjawił, że ten artykuł został napisany przez jego nauczyciela. Zaczęli częściej rozmawiać, a przy okazji Trevor wspomniał o swoim przyjacielu, który od paru lat nie wychodzi z pokoju. Nastąpiła sprzeczka w grupie, ponieważ X nie chciał iść, jednak przerwało ją pojawienie się zamaskowanej kobiety i zamaskowanego mężczyzny. Porwali spotkanego przez grupę Charmandera, jednak Tierno wyjaśnił, że to on do nich poszedł. Zamaskowani przeprosili za oskarżenia i zaprowadzili grupę do profesora. Sycamore podziękował im za przyprowadzenie uciekiniera i zaczął mówić o tym, że dziwi go to, że jeszcze nie pokemony od niego nie zostały dołączone do drużyny żadnego z nich. Profesor zaczął kłótnię z X’em na temat przywiązania do pokemonów. Między profesorem a trenerem wywiązała się walka, a reszta grupy poszła naprawić holocaster Trevora do północnej części miasta, do cafe, do przyjaciela profesora. Usiedli przy stoliku i czekając na mechanika, zaczęli ponownie przeglądać zdjęcia od liderki. Nagle pojawił się przyjaciel profesora, który łudząco przypominał człowieka ze zdjęcia. Chłopak przestraszył się nie na żarty.

Trevor przestraszony oddał mu urządzenie i zaczął się zastanawiać, dlaczego reszta grupy nie zauważyła tego podobieństwa. Y poszła oglądać film, a on próbował zebrać się na odwagę, by zapytać oto zdjęcie. Zamiast tego zdenerował się i zaczął pocić. Gdy twórca urządzenia zapytał, czy nie może zobaczyć ich zdjęć, chłopak zaczął jeszcze bardziej panikować. Powiedział reszcie przyjaciół, że muszą wyjść, ale zignorowali to. Chwilę potem zostali otoczeni przez trzy groźne pokemony, które (jak mówił Lysandre) miały teraz porę karmienia. Mężczyzna zmienił ton oraz powtórzył, że chce jedynie zobaczyć zdjęcia. Nagle pojawiła się kobieta z pokemonem, która ocaliła ich od pokemonów Lysandra, a oni uciekli do pierwszego widzianego pomieszczenia. Widzieli ich i słuchali, o czym mówią. Kobieta użyła Mega Ewolucji na swojej Gardevor, na co Trevor gwałtownie zaatakował. Po paru wymianach zdań mężczyzna dostał ważny telefon, położył naprawione urządzenia na stole i wyszedł. Zmuszony Trevor podziękował za naprawę i usłyszał dosyć dziwną odpowiedź. Gdy Y zrozumiała, z kim przebywa w jednym pomieszczeniu, zaczęła krzyczeć tak głośno, że ludzie zaczęli na nich patrzeć zza okien, by zobaczyć sławną Dianthę. Postanowili uciec tyłem. Pożegnali się z kobietą, a Trevor nagle upadł. Najwyraźniej dostał gorączki po spotkaniu z tajemniczym mężczyzną. Z chorym chłopakiem, dołączyli do X’a oraz profesora Sycamora, dzięki czemu mogli jechać na Gogoatach.

W następnym rozdziale gorączka chłopaka spadała, jednak nie na tyle, by walczyć w Wieży Pryzmatu. Gdy obudził się, musieli opuszczać miasto. X streścił mu, co się działo, ale Trevor nadal potrzebował odpoczynku.

Gdy przystanęli w parku, gdzie trenowali najlepsi skaterzy, obserwował jazdę Tierna. Mówił, że to dobrze, że X zajął się PokeDexem, bo coś go zainteresowało, ale z drugiej strony ponownie przestał wychodzić z namiotu. Gdy tancerz wieczorem pokazywał swój nowy taniec, Trevor zauważył, że Tierno nauczył się czegoś podczas walki z Zespołem Flare, ponieważ naśladował ruchy swojego Corpisha.

Pytał się Y, czy może powiedzieć o niej i Froakim profesorowi, na co ta pozwoliła. Była po podniebnym treningu i uznając, że to nic takiego, zaczęła się rozbierać przy Tiernie i Trevorze. Chłopacy obrócili się w zawstydzeniu. Przyszły naukowiec postanowił wysłać wiadomość do profesora, przypominając sobie jednak o Lysandrze, który naprawił jego urządzenie. Po chwili Y wyleciała nago z namiotu, twierdząc, że coś tam jest. Ponownie zawstydzeni chłopcy odwrócili się i zaczęli gonić złodzieja ubrań, przy okazji spotykając jakiegoś chłopaka. Udało się to zrobić wodnej żabie Y. Złodziej ubrań ewoluował oraz potrzebował pomocy dziewczyny. Napotkany przypadkiem chłopak przedstawił się jako Clemont i zaoferował swoją pomoc. Trevor był zdziwiony, że elektryczny pokemon szuka Mega Kamienia, jednak nie miał na to czasu. Wynalazca zwalił członka Zespołu Flare z drzewa, co wywołało jeszcze większe zdziwienie. Chłopak o czerwonych włosach zobaczył na ekranie poszukiwany przedmiot, co wywołało atak ze strony przeciwnika. Wrogi Tyrunt ściął drzewo i przygniótł nim Clemonta. Mężczyzna odebrał mu Kamień i uciekł. Trevor i X ruszyli w pogoń za nim.

Trafili do znanego pałacu perfum i rozpoczęli pościg za Tyruntem oraz jego właścicielem. Kamienny smok niespodziewanie ukradł Kamień Kogaru i ponownie uciekł. Mężczyzna z Zespołu Flare wyjawił, że Mega Kamienie są różne i mają inne nazwy. X powiedział Trevorowi, że Manectric to jeden z pokemonów z Wieży Pryzmatu. Przekonał go, by walczył z nim, a przyszły naukowiec był pod wrażeniem spostrzegawczości swojego kolegi. Mimo przewagi Tyrunta, elektryczny pokemon nie poddawał się, a Trevor wygłosił motywującą przemowę. Ich przeciwnik go wyśmiał, a chłopak wysłał do walki swojego wróżkowego pokemona; Flabebe. Przeciwnik rozkazał użyć swojemu Tyrntowi „Trzęsienia Ziemi”, przez co Manectric padł na ziemię. Nagle poderwał się z niej i złapał zębami nogę mężczyźnie w garniturze. Gdy przeciwnik dowiedział się, że Flabebe użył „Trawiastego Pola”, by zmniejszyć siłę ataku, wróżka ukradła mu Kamienie. Pomogła Mega Ewoluować elektrycznego pokemona, który zakończył walkę. Trenerzy sprawdzili zdobytą listę i postanowili dołączyć do reszty grupy. Trevor przy okazji musiał znaleźć nowy kwiatek dla jego pokemona.

Musieli pójść z resztą grupy do dosyć dziwnego (i brudnego jak zauważył chłopak) miejsca. Dowiedział się tam, że Clemont wyleciał w powietrze przez Espurry. Napotkany mężczyzna po kolei przedstawił całą grupę, a Trevor zapytał się, gdzie jest Y. Shauna pokazała mu, że zwinęła się w kłębek, gdy usłyszała o swojej matce i do tej pory nie kontaktuje. Cassius zaoferował im transport na tyłach swojego samochodu, by mogli bezpiecznie dojechać do miasta Cyllage. Podczas postoju mieli czas, żeby się rozprostować, jednak X wolał sprawdzić siłę Mega Manectrica w walce. Trevor powstrzymał go przed walką z Cassiusem. Dodatkowo zauważył, że gdy Y jest w takim stanie, grupa jest niezorganizowana i zaczyna ją doceniać. Dodatkowo zauważył, że gdy Y jest w takim stanie, grupa jest niezorganizowana i zaczyna ją bardziej doceniać.

Dzięki Cassiusowi udało im się zmienić środek transportu na helikopter, dzięki czemu zwiększyli swoją prędkość. Pocieszał Manectrica, że znajdą Clemonta, ponieważ był dawniej jego trenerem. Nagle na radarze pojawiło się paręnaście obiektów latających, którymi okazali się podniebni trenerzy z Vivilionami. Nagle jedna trenerka przyczepiła się do szyby maszyny i wystukała coś. Y powiedziała, że została wyzwana na walkę alfabetem Morse’a. Dziewczyna wyleciała, by wziąć udział w walce, a Cassius wyjawił, że po zniszczeniu Vaniville uczniowie z Podniebnej Akademii także zaginęli. Gdy Y pokonała swoją przeciwniczkę, a X unieszkodliwił „antenę” kontrolującą, helikopter był poważnie uszkodzony przez ataki z zewnątrz. Przez liczne uszkodzenia, odpadło śmigło helikoptera, które uderzyło dziewczynę. Helikopter rozbił się o skałę, powodują zmiany terytorium. Cudem uniknęli wylądowania w wodzie. Niedługo potem przyszedł Grant, mający uwagi, że rozbił się helikopterem w złym miejscu. Wywołało to kłótnię między kamiennym liderem, a Cassiusem wybuchła kłótnia. Trevor, X, Shauna i Tierno oddalili się, by znaleźć Y. Po drodze Tierno i Shauna wyjawili, że nie chcą być dłużej ciężarem, więc wyruszą do kryjówki Zespołu Flare. X także się na to zgodził.

Gdy dotarli na miejsce, gdzie powinna być Y, zobaczyli wyraźne ślady po walce. Spotkali ujeżdżacza Rhyhornów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na jego plecach leżała nieprzytomna Yvette. Powiedział, że podrzuciła mu ją inna podniebna trenerka i nie wie, gdzie ona poszła. Dzięki zdolnościom X’a mogli podążać za śladami Y, a Yvette zostawili pod opieką nieznajomego.

Gdy odnaleźli Y, była w pobliżu dziwnego drzewa. X dzięki PokeDexowi dowiedział się, że to jest uśpiony Xerneas. Wyjawili swoje plany, że chcą pozwolić im przenieść drzewo do kryjówki, by poznać jej położenie i ich pokonać. Gdy przyszli ich przeciwnicy oraz ludzie z Vaniville pod wpływem kontroli Aegislasha. Gdy matka Y potrzebowała pomocy, rozpoczęła się walka. X nie mógł użyć Mega Ewolucji, przez co byli na straconej pozycji. Nagle pojawiła się trójka ludzi, która zmieniła sytuację; Korrina, Diantha oraz starszy mężczyzna, który podpierał się na Heracrossie. Tierno, Shauna i Trevor zostali spętani przez Trevananta, jednak uzyskali małą przewagę w walce. Dodatkowo X dostał nowego pokemona. W trakcie walki dowiedzieli się, że tylko jeden pokemon może Mega Ewoluować w jednej walce, co było niespodzianką. Gdy X ewoluował swojego Gengara, wszyscy musieli podziękować za to duchowi. Gurkkin udzielił jeszcze parę lekcji na temat Mega Ewolucji, po czym zaatakowali Essentię. Gdy X walczył, zadaniem Trevora oraz Tierna było sprawdzenie sytuacji zakładników. Przy wykonywaniu pracy, zauważył, że Kamień Kluczowy Korriny zaniknął, a ona sama także była w złym stanie.

Następnym razem Trevor pojawił się w szpitalu, gdzie upewniał się co do liczby znalezionych ludzi. Następnie spotkał Olympię, Valerie oraz Granta; trójkę liderów. Wróżkowa liderka wypytywała się o drzewo Xerneasa, jednak skupiła się bardziej na jego wyglądzie. Dowiedział się także, że Grant przestał się złościć na Cassiusa, gdy ten obiecał, że zapłaci za zniszczenia. Gdy znalazł z Cassiusem X’a, ten siedział w drzewie będącym ważnym pomnikiem przyrody. Musiał powiedzieć jakąś informację, którą tylko on wie, ponieważ ostatnio okazało się, że ich przeciwnicy mogą zmieniać swój wygląd. Opowiedział mu o stanie porwanych ludzi, jednak chłopak był przejęty stanem Korriny. Casius powiedział, by ten dał mu czas. Był przy ewolucji Salame i Marisa.

Powiadomił resztę grupy o nagłym zniknięciu X’a i pokazał okulary Clemonta, dzięki którym mogli ustalić położenie kryjówki Zespołu Flare. Obserwował odpłynięcie liderów na Avaluggu do miejsca, gdzie znajdował się X. Chwilę potem, i on do nich dołączył z inicjatywy Y. Widział, jak rozkwita broń przeciwników i ruszył przed siebie, by pomóc ją powstrzymać. Niewiele mógł zrobić, ale każda pomoc była użyteczna. By uciec od przeciwnika, Tierno chwycił go oraz resztą grupy w ręce i zaczął uciekać. Gdyby nie mechaniczna ręka Clemonta nie udałoby im się uciec. Znajdowali się na wysypisku kryjówki Zespołu Flare i mogli iść do innej części bazy. Gdy szli, zrobili rozpoznanie w sytuacji. Nagle spotkali olbrzyma zamkniętego w klatce oraz znaną im Emmę. Trevorowi przypominał Lysandra, jednak przyjaznego. Spytał się o Flabebe chłopaka, po czym zadął kolejne pytanie, jednak o broni. Uwolnili mężczyznę, a ten w drodze do centrum dowodzenia opowiedział im historię o pokemonie i mężczyźnie. Miała ona smutny koniec, a gdy spytano się go, kim był ten mężczyzna, nic nie odpowiedział. Gdy doszli, znaleźli rannego X’a z nieprzytomnymi pokemonami oraz Xerneasa. Miał inne poroża. Trevor widząc Lysandra, ponownie dostał gorączki i zalał się potem. Zmotywowany, by Zespół Flare nie wykonał swoich planów, kazał Clemontowi się podsadzić do mężczyzny. Rozkazał Flabebe użyć „Słonecznego Promienia” i zaatakował go z zaskoczenia. Clemont podsadził całą resztę, jednak nie udało im się wyciągnąć klucza na czas. Dzięki Xerneasowi i AZowi udało im się uciec, jednak AZ nie miał tyle szczęścia. Okazało się, że kwiat nie rozkwitł w pełni, co było dobrą wiadomością. Dowiedzieli się, że legendarny pokemon poszukuje trenera i wybrał Y. Nagle przyleciała Malva na Yveltalu, który znajdował się pod Xerneasem i rozpoczęła walkę z młodą trenerką. Ataki Zespołu Flare przerwał inny jego członek mówiący, że Lysandre zarządził odwrót. Xerneas wykorzystał sytuację, by uciec z dziećmi.

Następnym razem Trevor pojawił się z resztą przyjaciół w restauracji Siebolda. Wodny mistrz traktowany wyrzutami sumienia, że nie mógł nic zrobić, starał się wynagrodzić im to daniami. Musieli się ukrywać z powodu zniszczeń podczas walki, o które zostali oskarżeni oni i liderzy. Był z nimi także Ramos oraz Gurkkin. Guru widząc w Y duży potencjał, mianował ją następczynią. Oddał jej swój Kamień Klucz i powiedział X’owi, by pomógł jej w szukaniu pokemona zdolnego do Mega Ewolucji. Zaciekawiony Trevor poszedł za nimi, jednak X go zauważył. Powiedział, by ten dał mu listę pokemonów zdolnych do Mega Ewolucji. X wybrał pokemony, które złapią i zaczęli poszukiwania.

Później Trevor obserwował polowanie Y, której udało się schwytać Absola. Towarzyszył też X’owi w odnalezieniu dzikiego Pinsira, którego chłopak zapragnął dodać do swojej drużyny. Podczas poszukiwań Trevor i X znaleźli ciało dzikiego Scythera, z którego wyssano energię życiową. Okazało się, że pokemon ten był przyjacielem Pinsira. Po złapaniu stworka X, Trevor i pozostali ruszyli do miasta Anistar (na prośbę profesora Sycamore).

Na miejscu Trevor i reszta znaleźli profesora, który atakowany był przez grupkę Hawluch. Podczas próby ratunku mężczyzna stwierdził, że wystrzelenie ostatecznej broni mia li wpływ na łatwiejsze odnalezienie mega kamieni. Trevor nie miał znaczącej roli podczas walki protagonistów z Essentią.

Po drodze Tierno, Y, Shauna i Trevor napotkali na członków Zespołu Flare. Trevor zmuszony został do walki z Bryony. Okazała się silną przeciwniczką – nie był w stanie sam jej pokonać. Kobieta poddała się, gdy przyjaciele Trevora postanowili mu pomóc. Chłopak jednak miał okazję się wykazać przy pokonaniu Diggersby Aliany, ajego Flabebe ewoluował w Floette. Wtedy X stwierdził, że chłopak podczas swojej podróży stał się silniejszy.
Po pokonaniu wszystkich, cała trójka ruszyła do Wioski Pokemonów. Tam napotkali się na uśpionych Xerxera i Yveltala. Xerneas przyznał im (telepatycznie), że w ten sposób Zygarde nie będzie miał żadnego powodu, by pozostać na polu bitwy. X wykorzystał to i pokonał Lysandre’a- głównego przeciwnika serii.

Trzy miesiące później Trevor przeprowadził się do Lumiose, by zostać asystentem profesora Sycamore, zastępując w ten sposób Sinę i Dexio, którzy wyruszyli na misję do innego regionu.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Floette
Typ: Wróżkowy/Roślinny
Poziom: 21
Płeć: Samica

Opis: Jako Flabébé Pokémon towarzyszył bohaterowi od początku swojej podróży. Wywołała sentyment u AZ’a, który wspomniał, że miał kiedyś podobnego Pokémona. Swoją największą rolę miała podczas odebrania Lysandre’owi klucza do maszyny zagłady za pomocą „słonecznego promienia”. Później podczas walki z Pumpkaboo Aliany w Wiosce Pokémonów ewoluowała w Floette.


Imię:
Gatunek: Delphox
Typ: Ognisty/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Trevor dostał Fennekina (i pozostałe dwa startery) od profesora Sycamore. Jednak podczas destruktywnej walki między Xerneasem a Yveltalem Pokémon został odłączony od drużyny. Potem zaopiekowała się nim Malva. Jako Delphox została zwrócona Trevorowi przez Clemonta.

Share

Translate »