Thorton

Wstępne informacjeOpisPokemony

thorton
Imię:
Thorton (Jap. ネジキ Neziki)
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Głowa Fabryki
Siedziba: Fabryka Walk
Wydruk: Fabryki

thorton2Thorton pojawił się w serii Platinum wraz z Palmerem i Argentą, z którą połączyła się Dahlia, która wcześniej podpowiedziała bohaterce, że Thorton mógł wiedzieć coś o Zniekształconym Świecie. Mózg po połączeniu pochwalił się dziewczynie, że stworzył Maszynę do Analizy danych.
Chłopak przyjął wyzwanie od protagonistki w Fabryce Walk. Chłopak podczas pojedynku posługiwał się urządzeniem, który obliczał na ile procent może wygrać walkę.
Maszyna zepsuła się podczas batalii, z czego skorzystała Platinum przyczyniając się do porażki chłopaka. Thorton nie mógł się pogodzić z przegraną, jednak Argenta przywróciła chłopaka do porządku, a Platinum dostała zasłużony wydruk Fabryki Walk.
W kolejnych rozdziałach chłopak usiłował naprawić maszynę, która niegdyś należała do zespołu Galactic. Kiedy po żmudnych czynnościach Thortonowi udało się zreperować urządzenie padł ze zmęczenia. Z tego właśnie powodu chłopak nie był w stanie ruszyć razem z innymi do Zniekształconego Świata.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Tyranitar
Typ: Kamienny/Mroczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Seedot”. Tyranitar został użyty w Fabryce Falk, w bitwie przeciwko Platinum. Mimo swojego silnego ataku „zamieci piaskowej” został pokonany przez superefektywny „skupiony cios” Kadabry

3
Imię: ???
Gatunek: Ledian
Typ: Owadzi/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Seedot”. Ledian to pokemon do wynajęcia, użyty w Fabryce Walk przeciwko Platinum. Pokonał Loudreda dziewczyny i podniósł statystyki Ursaringa za pomocą „nagłego zwrotu”. Został jednak powalony od trucizny Qwilfisha.

4
Imię: ???
Gatunek: Ursaring
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ledian”. Ursaring to pokemon do wynajęcia użyty w Fabryce walk przeciwko Platinum. Dzięki szybkości sprezentowanej przez Lediana, mógł szybko pokonać Qwilfisha Platinum. Podczas walki z Kadabrą, padł w ostatecznym, decydującym uderzeniu (Kadabra użyła ssącego ciosu).

Share

Translate »