Tabitha

Wstępne informacjeOpisPokemony

mitchImię: Tabitha/Mitch (jap. ホムラ Homura)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Pod przywódca Zespołu Magma

mitchMitch był jednym z trzech pod przywódców Zespołu Magma. Specjalnością mężczyzny jest trucie przeciwnika za pomocą smogu wydalanego przez jego Torkoala.

Człowiek zadebiutował w serii Ruby/Sapphire, gdzie pojawił się na opuszczonym statku (trasa numer 107). Tam miał ukraść skaner. By go zdobyć musiał zmierzyć się z Rubym i Sapphire. Został oszukany przez chłopca, jednak ostatecznie udało mu się ukraść skaner.

Następnie człowiek pojawił się na górze Pyłu. Człowiek chciał powstrzymać Zespół Aqua przed uśpieniem wulkanu. Jednak przybył za późno. Mężczyzna, poznając Falleny, usiłował obudzić wulkan. Ostatecznie człowiekowi nie udało się to. Mitch jednak zyskał sympatię u liderki ognistego typu (co miało wpływ na zebraniu liderów za jaką organizacją stanęła dziewczyna).

Mitch pokazał swoje dobre serce, gdy podczas walki, w podwodnej łodzi, z Amberem (który został zdradzony przez swojego przywódce – Archiego) rozpoczęli współpracę (ponieważ łódź, w której walczyli zaczynała tonąć). W wyniku czego Amber stracił przytomność. Mężczyzna postanowił ratować swojego wroga zabierając go ze sobą na powierzchnie.

Podczas szaleństwa Groudona i Kyogre człowiek walczył przeciwko Wallace, jednak stracił kontrolę nad swoim umysłem, ponieważ wcześniej miał kontakt z niebieską kulą dzięki której kontrolował Kyogre.

Gdy organizacja Magma została rozwiązana, Mitch rozpoczął normalne życie ciesząc się aktywnym wulkanem w mieście Lavaridge.

Pokemony, które posiada:
3
Imię: ???
Gatunek: Swellow
Typ: Normalny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

2
Imię: ???
Gatunek: Torkoal
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Share
Translate »