Szef Redakcji Lumose

Wstępne informacjeOpisPokemony

prezes lumioseSzef redakcji Lumiose
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Flare
Płeć: Mężczyzna

prezes lumioseSzef Redakcji Lumiose zadebiutował w serii XY, oficjalnie redaktor, w rzeczywistości członek Zespołu Flare.

Po raz pierwszy pojawił się w Wieży Pryzmatu. Przeprowadzał on wywiad z Profesorem Sycamore na temat katastrofy miasta Vaniville. Wywiad przeszkodziła mu Alexa, która była zaskoczona obecnością mężczyzny, ponieważ to ona miała przeprowadzić rozmowę z profesorem. Gdy Sycamore opuścił wieże, Alexa została zaatakowana przez mężczyznę, który przy próbie zabicia kobiety przyznał się, że nie dopuści, by ktokolwiek wiedział się o Zespole Flare.

Alexa została uratowana przez X’a, z kolei jej Helioptile, który dotychczas był zakładnikiem redaktora, zaatakował mężczyznę elektroszokiem, doprowadzając go do nieprzytomności.

W serii ORAS, mężczyzna pracował w Hoenn TV. Tam znalazł nagranie na temat zbliżającego się meteoroidu, który został nagrany przez Maryann i Tysona. Mimo że obydwoje chcieli zachować to w tajemnicy, by nie wszczynać niepotrzebnej paniki w regionie, mężczyzna podał nagranie do publicznej informacji. Po wszczęciu paniki człowiek postanowił opuścić Hoenn.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Spinda
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Spinda została pokazana w obecności mężczyzny w stacji Hoenn TV.


Imię: –
Gatunek: Pangoro
Typ: Walczący/Mrok
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pangoro miał zostać użyty do zabicia Alexy, która znała prawdę o incydencie w mieście Vaniville. Została uratowana przez X’a, który użył Garu i Kogaru do walki przeciwko Pangoro. Pokémon wziął Chespina i Charmandera jako zakładników. Ognisty stworek jednak zapalił gałązkę Pangoro (którą zazwyczaj trzyma w pysku), w ten sposób osłabiając go. Pokémon został wypchnięty przez okno wieży Pryzmatu przez Kangaskhana, to zadecydowało o jego porażce.


Imię:
Gatunek: Spewpa (dwie)
Typ: Owadzi
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Dwie Spewpy zostały użyte do zaatakowania X’a, który stanął w obronie Alexy. Skutecznie osłabiły Chespina i Charmandera, których potem Pangoro mógł wziąć jako zakładników. Zostały jednak pokonane

Share

Translate »