Szef Redakcji Lumose

Wstępne informacjeOpisPokemony

prezes lumioseSzef redakcji Lumiose
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Flare
Płeć: Mężczyzna

prezes lumioseSzef Redakcji Lumiose zadebiutował w serii XY, oficjalnie redaktor, w rzeczywistości członek Zespołu Flare.

Po raz pierwszy pojawił się w Wieży Pryzmatu. Przeprowadzał on wywiad z Profesorem Sycamore na temat katastrofy miasta Vaniville. Wywiad przeszkodziła mu Alexa, która była zaskoczona obecnością mężczyzny, ponieważ to ona miała przeprowadzić rozmowę z profesorem. Gdy Sycamore opuścił wieże, Alexa została zaatakowana przez mężczyznę, który przy próbie zabicia kobiety przyznał się, że nie dopuści, by ktokolwiek wiedział się o Zespole Flare.

Alexa została uratowana przez X’a, z kolei jej Helioptile, który dotychczas był zakładnikiem redaktora, zaatakował mężczyznę elektroszokiem, doprowadzając go do nieprzytomności.

W serii ORAS, mężczyzna pracował w Hoenn TV. Tam znalazł nagranie na temat zbliżającego się meteoroidu, który został nagrany przez Maryann i Tysona. Mimo że obydwoje chcieli zachować to w tajemnicy, by nie wszczynać niepotrzebnej paniki w regionie, mężczyzna podał nagranie do publicznej informacji. Po wszczęciu paniki człowiek postanowił opuścić Hoenn.

Pokemony, które posiada:
obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »