Świąteczna MegaPaka!

Dwudziesty-czwarty grudnia to idealny czas, by obdarowywać siebie prezentami. Redakcja PokeSpecial dołącza się do tej przyjemnej tradycji i pragnie wam wręczyć masę podarków.

Po pierwsze sprawy czysto techniczne: błędy do rozdziału 14 zostały poprawione. Zostały wskazane przez Yakuyę, a z tym użytkownikiem wiąże się punkt drugi.

Po drugie Yakuya w końcu dołączył do naszej redakcji. Chociaż jest stałym bywalcem to i tak przywitajcie go ciepło :)

Po trzecie jeden z naszych redaktorów – Konus – dzielnie walczy z tym, byśmy byli na bieżąco z opisami rozdziałów. Obecnie brakuje nam już tylko trzech opisów: epilogu do XY oraz rozdziału 13 i 14 do SM.

Najnowszy opis wpadł w nasze łapki właśnie dzisiaj, dlatego zapraszam do lektury:

Kolejne punkty tyczą się stricte skanlacyjnych rzeczy, trzymajcie się więc mocno, bo ilość prezentów jest ekstremalnie duża :)

Pierwszy tytuł to Pokemon Film 17: Diancie & The Cocoon of Destruction, przetłumaczony przez Konusa a obrobiony przez Artura:

CZYTAJ ONLINE

Z filmów mamy jeszcze dla was dokończenie  Volcanion and The Ingenious Magearna. Ogarnięte do końca przez Nid i Artura

CZYTAJ ONLINE

A teraz pora na dwie prawdziwe perełki, które zawdzięczamy użytkownikowi Mika. Są to tytuły, które nie zostały przetłumaczone na żaden inny język!

Pokemon Battle Frontier opowiada o chłopcu imieniem Etna, który został zaproszony przez Scotta do Strefy Walk. Prowadzony przez Ralda trener podejmuje się tamtejszych wyzwań. Manga stworzona przez Shigekatsu Ihara – twórcy Pokemon DP Adventure

CZYTAJ ONLINE

Pokemon Try Adventure to trzytomowa manga ilustrowana przez Miho Asada, a napisana przez Juna Keijima. Historia skupia się na trenerze Katsuyi, kolekcjonerze Soro i ekspercie od survivalu Toki. Przeżywają wiele przygód a przy okazji pomagają rozwiązywać problemy ludzi i pokemonów.

CZYTAJ ONLINE

Na sam koniec chciałam w imieniu całej redakcji PokeSpecial życzyć wam spokojnych, zdrowych i ciepłych świąt. Dużo pokemonków, jeszcze więcej mangi :).

Nie bójcie nic, w tym roku jeszcze coś dodamy ;)

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+