Staroroczno-noworoczny news

Rok 2017 to czas pełen wzlotów i upadków PokeSpeciala, wiele się zmieniło.  Z jednej strony musieliśmy zmienić domenę a niektórzy z redakcji postanowili odejść. Z drugiej: kilka rzeczy dodano, wprowadziliśmy nowe tytuły, dodaliśmy doujiny, żwawo budowaliśmy stronę, przywitaliśmy nowych członków redakcji. Już tylko 23 godziny dzielą nas od zakończenia pewnego rozdziału i zaczniemy rok 2018. Redakcja postanowiła z przytupem rozpocząć ten czas dlatego mamy dla was kolejne tytuły. Najpierw jednak chcę zaznaczyć co dodałam na stronie w ciągu tego tygodnia.

Pierwsza, dosyć istotna rzecz to ukończenie wszystkich opisów rozdziałów do Pokemon Special. Uwzględnione zostały również dodatkowe chapterki z serii XY. Nie dałabym sobie rady bez pomocy Konusa, który dzielnie poradził sobie z tą dość mało popularną serią. Kłaniam się z podziękowaniami aż po posadzkę! Za uzupełnienie SM odpowiedzialny jest Vapek:

Kolejnym prezentem jest kolejny one-shot zdobyty dzięki Arturowi i Mika, Pokemon Diamond autorstwa Himeyo Yoshikazu:

CZYTAJ ONLINE

Ode mnie i hgorski łapcie jeszcze świeżo przetłumaczone Festival of Champions :)

CZYTAJ ONLINE

 

To by było na tyle, bawcie się dobrze w nowy roku 2018 :)

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+