Spenser

Wstępne informacjeOpisPokemony

spenserImię: Spenser (jap. ウコン Ukon )
Klasa trenerska: Strażnik pałacu(Mózg strefy walk)
Lokalizacja strefy walk: Pałac walk
Symbol: Ducha

spenserSpenser zadebiutował w serii Emerald, gdzie walczył u boku Lucy podczas ceremonii otwarcia Strefy Walk. Mężczyzna w przeszłości dotknął niebieskiej kuli, dlatego zainteresował się Sapphire (która też miała kontakt z klejnotem), ponieważ potrafił wyczuć, kto miał styczność z kulą. To dzięki Spenserowi Ruby i Sapphire nabrali podejrzeń kim naprawdę jest Guile Hideout.

W serii ORAS, Spenser oraz pozostałe Mózgi walczyli z adminami Nowego Zespołu Aqua i Zespołu Magma, którzy mieli przeszkodzić w wystartowaniu rakiety, która miała pomóc w zniszczeniu meteoroidu (który miał się zderzyć z planetą). Później Mózgi Strefy Walk Hoenn zostali wezwani do miasta Sootopolis, by mogli uczestniczyć w powstrzymaniu meteoroidu.

Pokemony, które posiada:
2
Imię:
Gatunek: Crobat
Typ: Trujący/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Swalot”. Crobat został użyty w walce reprezentacyjnej Strefy Walk. Walczył w towarzystwie Sevipera Lucy przeciwko Swalotowi i Electrode’owi. Mimo braku przewagi w typie, Crobat z łatwością poradził sobie z przeciwnikami. Później został użyty w Jaskini Artystów przeciwko Guile Hideoutowi. Jednak ataki Pokémona były z łatwością odpierane.

Crobat został również użyty w Pałacu Walk przeciwko Pokémonom Emeralda, prawdopodobnie wtedy został pokonany.

W serii ORAS pomagał w walce przeciwko odrodzonym zespołom Aqua i Magma.

3
Imię: ???
Gatunek: Lapras
Typ: Wodny/Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale „Kontra Shedninja”. Lapras został użyty do zabrania Liderów Strefy Walk do Jaskini Artystów. Później został wystawiony w Piramidzie Walk przeciwko Pokémonom Emeralda.

Podczas ataku wodnego potwora na Strefe Walk, Lapras został użyty do walki przeciwko wynajmowanym Pokémonom, kontrolowanym przez wroga.

4
Imię: ???
Gatunek: Slaking
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale „Kontra Shedninja”. Slaking został użyty do walki przeciwko Pokémonom Emeralda w Pałacu Walk. Został pokonany.

Share

Translate »