Sonia

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię:  Sonia(jap.  ソニア Sonia)
Płeć: Kobieta
Więzy rodzinne: Profesor Magnolia (babcia)
Klasa trenerska: Trenerka

Opis: Sonia zadebiutowała w rozdziale SwSh06. Dziewczyna, by pokazać czego dowiedziała się podczas swoich badań, opowiedziała historię młodzieńca, który poskromił gigantyczne pokemony. Profesor Magnolia, babcia Sonii, nie była jednak zadowolona z tak skromnych wyników badań. Przy sprytnej intrydze Sworda, który uszkodził samochód, profesor wysłała wnuczkę wraz z bohaterami, by w mieście Turfield zbadała genezę geoglifu.

Na drodze jednak spotkali Hopa, Marnie i Bede – przyszłych rywali protagonistów. Sonia obserwowała, jak wszyscy musieli połączyć siły, by zlikwidować wielki głaz, blokujący przejście do miasta. Gdy im to się udało, ruszyli prosto do miasta.

W SwSh07 badała mural znajdujący się w Turffield. Odkryła, że wielka postać jest gigantamaxowanym pokemonem.

W SwSh08 stoczyła rozmowę z Nessą na temat zbliżającej się liderskiej bitwy z uczestnikami. Przyszła naukowczyni zaprosiła dziewczynę na obiad, jednak liderka odmówiła.

W SwSh09 spotkała się z prezesem Rose. Razem przeprowadzili rozmowę na temat gigantamaxowania pokemonów, a dziewczyna dostała pozwolenie na zbadanie grobowca Hammerlocke.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Yamper
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale Sw06, towarzyszył Soni podczas jej opowieści na temat legendy krainy Galar.

Share
Translate »