Soliera

Wstępne informacjeOpis

Imię: Soliera (jap. ミリン Mirin)
Płeć: Kobieta
Rodzinne miasto:Ultra Megapolis
Klasa trenerska
: Drużyna Ultra Zwiadowców

 

Opis: Po raz pierwszy pojawiła się w serii Sun/Moon/USUM, w Ultra Megalopolis. Z kobietą skontaktował się Dulse, który utknął w Ultra Głębi Oceanu. Poinformował, że Lunala została przejęta przez Suna i Moon a Zossie została ich przewodnikiem. Kobieta zaś opowiedziała o stanie Necrozmy, który w dalszym ciągu połączony był z Solagaleo. Soliera stwierdziła, że bestia wygląda, jakby odczuwała ból.

Po przybyciu do Megalopolis Suna, Moon i Zossie miasto nawiedziła Stakataka, która chciała stoczyć walkę z osłabioną Necrozmą. Okazało się, że Ultra Bestia została zwabiona przez Solierę, która chciała na własne oczy przekonać się, czy Sun i Moon rzeczywiście związani są z Lunalą. Podczas porwania Suna przez Stakatakę Zossie wraz z Solierą obserwowały przebieg wydarzeń.
Wraz z Zossie była świadkiem pokonania Stakataki dzięki komórkom Zygardę oraz Lunali. Gdy Necrozma wykonał ruch – opuścił ciało Solgaleo, by zaatakować Lunalę, dziewczyny postanowiły opowiedzieć historię o tym jak Olśniewający stracił swoje światło. Wytłumaczyły też, że jedynym sposobem na odzyskanie światła przez Necrozmę, a przy tym całej Ultra Przestrzeni, miało być scalenie się z Lunalą i Solgaleo, na które bohaterowie nie chcieli pozwolić.

Share
Translate »