Sird

Wstępne informacjeOpisPokemony

sird - KopiaImię: Sird (jap. サキ Saque)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Szpieg Zespołu Galactic

sird - KopiaOpis: Sird jest bardzo złożoną postacią. Perez dłuższy czas jej motywy nie były znane. Jako jedyna miała styczność z wieloma przywódcami wrogich organizacji (Aqua, Magma, Rocket i Galactic).

Kobieta zadebiutowała w ostatnim rozdziale serii R/S. Tam, wraz z Giovannim, Carrem i Ormem przybyła do Hoenn w celu przejęcia Czerwonego i Niebieskiego Kryształu, które pierwotnie były kulami zniszczonymi przez Celebiego.
Korzystając z miejsca pobytu kobieta spotkała się z umierającym Maxie i Archiem, którym zaproponowała szansę przeżycia, ale tylko jednej osobie. Za zabicie swojego rywala kobieta w nagrodę miała podarować zbroję, w której człowiek napromieniowany przez kulę mógł przeżyć.
Tym sposobem Archie zabił Maxiego, dzięki czemu mógł przetrwać i ruszyć w stronę Strefy Walk.

W serii FR/LG, kobieta, jako jeden z członków Zespołu Rocket oraz formacji “Trzech Bestii” współpracowała u boku Giovanniego. Najpierw przyglądała się walce Carra z Redem i Greenem. Kiedy jednak jej przeciwnicy uciekli uczestniczyła w dewastowaniu archipelagu Wysp Sevii w celu sterroryzowania mieszkańców, by ci mogli być zdolni do wydania Reda, Greena i Blue.
Sird miała okazję walczyć z Lorelei. Wygrała z członkinią Elitarnej Czwórki dzięki kamuflażowi jej Starmie, która zaatakowała z zaskoczenia lodową trenerkę.
Gdy Sird dowiedziała się od Carra, że powodem stworzenia i złapania Deoxysa przez Giovanniego miało na celu odnalezienie jego syna – Silvera, postanowiła się do tych poszukiwań przyłączyć. Kobieta znalazła chłopca na obrzeżach lasu Viridian. Wraz z Ormem rozpoczęła walkę przeciwko Silverowi i Yellow. Chłopak przestał się opierać kiedy Sird wyjawiła mu, dotąd nieznaną, prawdę, że jego ojcem jest Giovanni. To pozwoliło złamać trenera, który poddał się opętaniu Banette należącego do Sird.
Kobieta wycofała się kiedy zauważyła wielką potęgę Yellow. Wiedziała, że nie ma z siłą, jaką dysponowała niepozorna dziewczyna.
Podczas buntu Carra, który postanowił wysadzić helikopter Zespołu Rocket w powietrze (za pomocą swoich Forretresów) kobieta uratowała się (w przeciwieństwie do Orma, który nieszczęśliwie wypadł z latającej maszyny).
Gdy wydawało się, że bohaterowie wyszli z sytuacji zwycięską ręką, a Lorelei zastosowała na Sird lodowe kajdany, sprawa obróciła się o 180 stopni kiedy postanowiła złapać Deoxysa za pomocą światła wychodzącego z jej pokeballa. Potem okazało się, że tym światłem był Darkrai. Kobiecie nie udało osę schwytać uciekającego pokemona DNA, jednak zdołała zamienić Greena, Reda, Blue, Silvera i Yellow w kamień.

W serii Emerald kobieta wystąpiła w retrospekcji Archiego, który opowiedział bohaterom w jaki sposób uzyskał zbroje oraz dał wskazówkę, że Sird nie należała do Zespołu Rocket.

W serii D/P kobieta pojawiła się jako członek Zespołu Galactic, a swój pobyt w Organizacji Rocket tłumaczyła tym, że inwigilowała ten zespół
Sird pojawiła się na Filarze Włóczni, gdzie dostała od Jupiter strój mający na celu zmniejszenie szkód, które wyrządziły kobiecie lodowe kajdany nałożone przez Lorelei.
Kobieta współpracowała z Archim, by móc pozyskać jak najwięcej informacji na temat Jirachiego oraz Deoxysa.
Kiedy po raz pierwszy spotkała głównych bohaterów dostała obsesji na punkcie Pokedexu. Zrobiła pranie mózgu jednemu z członków Zespołu Galactic, dając ułamek swojej aury. Dzięki temu mężczyzna również był zainteresowany elektroniczną encyklopedią i skutecznie podążał za właścicielami tego urządzenia. Sird, podczas batalii wykorzystała swojego Darkraia, który zaatakował Diamonda, przenosząc go do Zniekształconego Świata.
Potem pokemon – cień zdołał uciec od kobiety.
Kobieta, po porażce Zespołu Galactic na Filarze Włóczni zdołała uciec z tego miejsca i do tej pory nie wiadomo co się dzieje z kobietą.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Persian
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Persian był najczęściej używanym Pokémonem przez Sird. Po raz pierwszy pokazana została w jaskini Icefall. Później została użyta do walki przeciwko Lorelei, jednak została pokonana.

3
Imię: ???
Gatunek: Starmie
Typ: Wodny/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Starmie najczęściej używana jest jako Pokémon do transportu. W walce przeciwko Lorelei użyła kamuflażu. Mógł zaatakować znienacka i pokonać przeciwniczkę.

4
Imię: ???
Gatunek: Banette
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Banette został użyty przeciwko Gyaradosowi Silvera. Za pomocą swoich mocy mógł zahipnotyzować chłopca, by ten pozwolił się zabrać na statek wroga.

Pokemony, które posiadała:
5
Imię: –
Gatunek: Darkrai
Typ: Ciemność
Poziom: ???
Płeć: –

Opis:  Zadebiutował w rozdziale Kontra Dialga i Palkia IV. Darkrai został po raz pierwszy użyty w walce przeciwko Mewtwo. Starcie spowodowało, że Red, Blue, Green, Yellow i Silver zostali zamienieni w kamień.
Gdy kobieta poczuła „dyskomfort”, posiadając tego Pokémona, wypościła go do Odwróconego Świata, tam był kontrolowany przez Charona.


Imię:
Gatunek: Unown
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: –

Opis:  Sird odpieczętowała Unowny każdego rodzaju i użyła je do odwrócenia uwagi Lorelei, dzięki temu Stermie wrogiej kobiety mógł zaatakował byłą członkinie Elitarnej Czwórki.

Share

Translate »