Sina

Wstępne informacjeOpisPokemony

SinaImię: Sina (jap. ジーナ Sina)
Płeć: Kobieta

Sina i Dexio po raz pierwszy pojawili się w laboratorium profesora Sycamore. Mężczyzna poprosił ich by przygotowali kopię dokumentów związanych z tragedią w Vaniville, które miały zostać przeznaczone dla Lysandre.

Kolejnym zleceniem profesora było odnalezienie zaginionego Charmandera, który uciekł z laboratorium. Znaleźli go w towarzystwie X’a. Pomylili chłopaka ze złodziejem. Przywdziewając maski, odebrali bohaterom Charmandera, co nie spodobało się Tierno. Chłopak użył rolek, by szybko odzyskać pokemona. Po tym, jak Tierno przyznał, że chcą oddać pokemona właścicielowi, Sina i Dexio wycofali się.

Gdy okazało się, że Lysandre jest liderem Zespołu Flare, Sina i Dexio prześwietlili kawiarnie tego mężczyzny. Tam odkryli, że kelner jest członkiem wrogiej organizacji i wyciągnęli z niego informacje o tym, że Zespół Flare ruszył do Wioski Pokemonów.

Po pokonaniu Zespołu Flare, Sina i Dexio wyruszyli do Aloli na zlecenie profesora Sycamore w ramach zbadania tajemnice tajemniczych zielonych istot, które masowo pojawiły się w tamtym regionie.

W serii Sun/Moon pokazali się na wyspie Ulaula. Tam Dexio stwierdził, że od pięciu miesięcy poszukują komórek Zygarde a do tej pory udało im się uzbierać ich w 60%.

Kolejno Sina i Dexio zauważyli, jak Sun używa Stoutlanda w celu znalezienia jagód. Widząc to, zaczęli się zastanawiać, czy nie zaproponować chłopcu roboty zbierania komórek Zygarde.
Tak też potem zrobili. Chłopak się zgodził, gdy usłyszał, że za 40% komórek dostanie tyle pieniędzy, że mógłby szybko osiągnąć swój cel w uzbieraniu pieniędzy na odkupienie wyspy Fundacji Aether. W tym celu podarowali Sunowi pojemnik na komórki oraz Mecha Fletchlinga do łatwiejszej komunikacji.

Pół roku później Sina i Dexio spotkali się z Samsonem Oakiem na trasie nr 16, by pokazać mu specjalną maszynę do scalania komórek Zygarde i omówienia możliwości tego pokemona.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Glaceon
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Glaceon został użyty do walki przeciwko Oranguru, który był dozorcą Domu Aether.

Share
Translate »