Shoko

Wstępne informacjeOpisPokemony

shoko
Imię:
Shoko (jap. ショーコ Shōko)
Płeć: Kobieta
Dodatkowe Informacje: Nazywana jest Patratową Dziewczyną

shokoShoko zadebiutowała w serii B/W. Dyskutowała ona ze swoją najlepszą przyjaciółką – Trish – na temat złapania legendarnego pokemona znajdującego się w jaskini Mistralton. Kobieta krytykowała nieśmiałe zachowanie Patratowej Dziewczyny, która nie chciała wejść do jaskini. Rozmowę podsłuchał Black, co sprowokowało chłopaka do zapytania Shoko co się stało. Po przedstawieniu się, obydwoje usłyszeli krzyki z miejsca, do którego weszła Trish. Panika kobiety była spowodowana pojawieniem się Viriziona i Terrakiona.

W trakcie walki z legendami Patraty dziewczyny zostały porwane przez Cobaliona. Po negocjacjach Blacka pokemony bezpiecznie wróciły do swoich trenerów.

Podczas ataku Zespołu Plasma na Ligę Pokemon, Shoko, wraz z innymi trenerami uczestniczyła w akcji ratunkowej liderów sal. Dzięki swoim Patratom kobieta pomogła pokonać Mnichów oraz oswobodzić zakładników.

Pokemony, które posiada:
Patrat shoko

Imię:
Gatunek: Patrat
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Shoko ma cztery różne Patraty. Używa je do swojego Patratowego Show, który odbywa się na Wspaniałym Moście. Gra polega na podarowaniu Wielkiego Muchomora jednemu z Patratów. Pokémon chowa przedmiot i po skomplikowanym tańcu gracz musi odgadnąć który Patrat trzyma grzybek. Podczas walki z siedmioma Mnichami Patrat został użyty do uwolnienia liderów sal, którzy byli zakładnikami wrogiej organizacji.

Share

Translate »