Cynthia

Wstępne informacjeOpisPokemony

cynthiaImię: Cynthia (jap. シロナ Shirona)
Płeć: Kobieta
Rodzinne miasto: Celestic
Klasa trenerska: Mistrzyni pokemon w Sinnoh
Rodzina: Babcia

cynthiaCynthia zadebiutowała w serii D/P. Zainteresowała się równoczesną ewolucją Turtwiga, Piplupa i Chimchara, które należały do głównych bohaterów. Kobiecie spodobały się kawały Diamonda i Pearla oraz dała kilka wskazówek jak pokonać Gardenie – liderkę roślinnych pokemonów w Sinnoh.

Cytnhia w rzeczywistości była w trakcie śledztwa. Miała ona na celu odbicie Rada Rickshawa – sprzedawcę rowerów – z rąk Zespołu Galactic.

Kobieta po raz kolejny pojawiła się w ogrodzie pana Backlota, gdzie miała za zadanie odnaleźć jednego z Psyducków oraz ‘pozbycie’ się tych pokemonów z trasy numer 210.
W tym celu skonstruowała specjalny napój, dzięki którym Psyducki tworzące blokadę rozeszły się a kobieta odnalazł poke-kaczkę, która zaginęła panu Backlotowi.

Podczas infiltracji siedziby Zespołu Galactic kobieta stoczyła walkę z Cyrusem. Ostatecznie mężczyzna uciekł z pola walki.
Pojawiła się również na Filarze Włóczni, gdzie uczestniczyła w walce między Dialgą a Palkią.

W serii Platinum, w jednym z ostatnich rozdziałów powstrzymała Charona oraz Giratinę w mieście Sunyshore.

W serii HG/SS kobieta była na wycieczce po Johto, podczas której badała legendy tego regionu. Była ona świadkiem ucieczki Dialgi i Palki do ruin świątyni Sinjoh. W tej sprawie zadzwoniła do swojej babci. Kobieta również spotkała Palmera, który opowiedział jej o tym, że posiada Regigigasa oraz o tym, że planuje wrócić do Sinnoh.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Garchomp
Typ: Smok/Ziemny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Roserade II”. Garchomp to najsilniejszy Pokémon Cynthii. Jest na tyle dobrze wytrenowany, że nie musi czekać na rozkazy swojej trenerki. Walczyła przeciwko Pokémonom Cyrusa w Ruinach Celestic. Ponowne starcie z mężczyzną miało miejsce w kryjówce Zespołu Galactic. Pokémon miał przewagę, jednak gdy mężczyzna postanowił uciec, Pokémon użył smoczego meteorytu, który nie był w pełni dopracowany przez jej trenerkę, przez co Cyrus mógł uciec. Później Pokémon miał się poddać treningowi babci Cynthii. Dopracowany atak został użyty na Giratinie, która chciała przedostać się do świata bohaterów, kończąc w ten sposób kryzys w Sinnoh.

3
Imię: ???
Gatunek: Spiritomb
Typ: Duch/Ciemność
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Roserade II”. Spiritomb przyczynił się do uratowania Rada Rickshawa, który został porwany przez członków Zespołu Galactic. Później został użyty do walki przeciwko Honchkrowowi Cyrusa, którą wygrał. Jednak sam został zamrożony przez Weavile przeciwnika.

4
Imię: ???
Gatunek: Milotic
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Spiritomb”. Milotic został użyty do walki z Cyrusem, która miała miejsce w kryjówce Zespołu Galactic. Pokonał Weavile, jednak sam został powalony przez Giga Wstrząs Gyaradosa przeciwnika.

Share

Translate »