Cynthia

Wstępne informacjeOpisPokemony

cynthiaImię: Cynthia (jap. シロナ Shirona)
Płeć: Kobieta
Rodzinne miasto: Celestic
Klasa trenerska: Mistrzyni pokemon w Sinnoh
Rodzina: Babcia

cynthiaCynthia zadebiutowała w serii D/P. Zainteresowała się równoczesną ewolucją Turtwiga, Piplupa i Chimchara, które należały do głównych bohaterów. Kobiecie spodobały się kawały Diamonda i Pearla oraz dała kilka wskazówek jak pokonać Gardenie – liderkę roślinnych pokemonów w Sinnoh.

Cytnhia w rzeczywistości była w trakcie śledztwa. Miała ona na celu odbicie Rada Rickshawa – sprzedawcę rowerów – z rąk Zespołu Galactic.

Kobieta po raz kolejny pojawiła się w ogrodzie pana Backlota, gdzie miała za zadanie odnaleźć jednego z Psyducków oraz ‚pozbycie’ się tych pokemonów z trasy numer 210.
W tym celu skonstruowała specjalny napój, dzięki którym Psyducki tworzące blokadę rozeszły się a kobieta odnalazł poke-kaczkę, która zaginęła panu Backlotowi.

Podczas infiltracji siedziby Zespołu Galactic kobieta stoczyła walkę z Cyrusem. Ostatecznie mężczyzna uciekł z pola walki.
Pojawiła się również na Filarze Włóczni, gdzie uczestniczyła w walce między Dialgą a Palkią.

W serii Platinum, w jednym z ostatnich rozdziałów powstrzymała Charona oraz Giratinę w mieście Sunyshore.

W serii HG/SS kobieta była na wycieczce po Johto, podczas której badała legendy tego regionu. Była ona świadkiem ucieczki Dialgi i Palki do ruin świątyni Sinjoh. W tej sprawie zadzwoniła do swojej babci. Kobieta również spotkała Palmera, który opowiedział jej o tym, że posiada Regigigasa oraz o tym, że planuje wrócić do Sinnoh.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Garchomp
Typ: Smok/Ziemny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis:

3
Imię: ???
Gatunek: Spiritomb
Typ: Duch/Ciemność
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis:

4
Imię: ???
Gatunek: Milotic
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Share
Translate »