Shelly

Wstępne informacjeOpisPokemony

shelly
Imię:
Shelly/Angie (jap. イズミ Izumi )
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Pod przywódca Zespołu Aqua

shellyShelly po raz pierwszy pojawiła się w mieście Rustboro, gdzie wraz z Mattem i Amber napadła na pana Stone, by ukraść mu silnik do Kaiena1. Podczas kradzieży musiała zmierzyć się z Sapphire. Dzięki swojemu Lombre (który ewoluował w Ludicolo) mogła uciec wraz z ukradzionym sprzętem.
Dziewczyna, oraz dwóch jej towarzyszy w ramach dobrze wykonanej misji została mianowana na Podprzywódcę Zespołu Aqua. W ramach awansu Archie podarował im specjalne kamizelki, które wyróżniały ich od pozostałych członków.

Po raz kolejny pojawiła się, gdy musiała zwieść profesora Cozmo oraz pokazać, że zespół Aqua jest dobrą organizacją. Kobieta wykorzystała naiwność mężczyzny, który przyczynił się do uśpienia wulkanu w Lavaridge.

Podczas szaleństwa Groudona i Kyogre kobieta musiała się zmierzyć z Flannery i Winoną. Dziewczyna do walki użyła swojego Ludicolo, którego atutowym atakiem była „moc natury”. Pomogła również Amberowi (w walce z Wattsonem), gdzie pożyczyła mu Nincade. Mimo przewagi nad Vulpixem przeciwniczki Shelly przegrała.

Po rozpadzie organizacji Aqua, Shelly nigdy więcej nie pokazała się w mandze.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Ludicolo
Typ: Wodny/Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

3
Imię: ???
Gatunek: Vibrava (dwie)
Typ: Ziemny/Smok
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Pokemony, które posiadała:
4
Imię: ???
Gatunek: Nincada
Typ: Owadzi/Ziemny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

5
Imię: ???
Gatunek: Lombre
Typ: Wodny/Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Share
Translate »