Shauntal

Wstępne informacjeOpisPokemony

Shauntal
Imię:
Shauntal (jap. シキミ Shikimi)
Płeć: Kobieta
Klasa trenera: Członek Elitarnej Czwórki
Zawód: Pisarka

ShauntalShauntal zadebiutowała w serii B/W jako pasażer na gapę w Metrze Walk. Tam spotkała White, której wyjaśniła, że podróżuje, ponieważ szukała natchnienia do napisania nowego tomiku nowelki.
Kobieta została wciągnięta w wir walki między Thundurusem i Tornadusem, którzy byli powodem zatrzymania metra. Ku zaskoczeniu White, członkini Elitarnej Czwórki, zamiast zapobiegać, prowokowała legendy do walki za pomocą swojego Jellicenta. Pokemony zostały jednak uspokojone przez Landorusa.
Kiedy Shauntal i White wracały do pociągu członkini E4 zauważyła jak ktoś rzucił trzy pokeballe w stronę legendarnych pokemonów,

Podczas zawodów Ligi Pokemon, Shauntal i Grimsley przybyli na Golurku dziewczyny w celu spotkania się z członkami E4. Mimo ponurego nastroju spowodowanego porażką Aldera w walce z N’em kobieta nie skrywała radości na myśl o walce ze złą organizacją, ponieważ według kobiety był to dobry temat na napisanie swojej nowelki.
Cała czwórka obserwowała walkę zawodników ligi. Całe wydarzenie zostało przerwane przez Zespół Plasma. Shauntal chciała zmierzyć się z N’em, do tego celu użyła Glorucka, jednak została zatrzymana przez Hoodmana, który do walki użył Landorusa, Thundurusa i Tornadusa. Człowiek chciał wykorzystać potencjał tych pokemonów i wybudzić z nich formy bestii. Po zdobyciu wszystkich informacji przeciwnik wycofał się i kobieta nie mogła z nim stoczyć dalszej bitwy.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Jellicent
Typ: Wodny/Duch
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Jellicent to pierwszy znany Pokémon Shauntal. Sprowokowała Thundurusa i Tornadusa do walki między sobą.


Imię:
Gatunek: Golurk
Typ: Ziemny/Duch
Poziom: ???
Płeć:

Opis: Golurk został użyty do przeniesienia swojej trenerki i Grimsleya na Ligę Pokémon. Później miał zabrać wszystkich do Zamku N’a, jednak został zaatakowany przez Tornadusa, Thundurusa i Landorusa Hood Mana, z którymi się potem zmierzył.


Imię:
Gatunek: Chandelure
Typ: Duch/Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Chandelure został użyty do walki przeciwko Tornadusowi, Thundurusowi i Landorusowi HoodMana.

Share

Translate »