Sham

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Sham (シャム Siam) i Carl (カーツ Kurtz)

1 Podobnie jak Blue i Silver zostali porwani przez Zamaskowanego Mężczyznę. Obydwoje uczyli się programowania oraz innych rzeczy związanych z komputerami.

Sham wraz z Carlem zadebiutowali w rozdziale ”Kontra Piloswine”, gdzie zaatakowali miasto Ecruteak powodując potężne trzęsienia ziemi (w ten sposób chcieli sprawdzić informację o instynktach Ho-oha z Cynowej wieży)2.

Pokazalisię również podczas torturowania Trio Zespołu Rocket (Kena, Ala i Harry’ego), którzy nie złapali Suicune i dali się pokonać Eusine. Zaraz po tym zostali mianowani na pod przywódców Zespołu Rocket.

Ostatecznie pojawili się na wyżynie Indigo, przejęli wtedy kontrole nad systemem Wyżyny Indigo. Obydwoje zmierzyli się z Goldem i Crystal. Podczas pojedynku Sham i Carl użyli Magcargo i Slowkinga. Nawet, gdy ich pokemony zostały uśpione były zdolne do atakowania.
Zostali jednak pokonani (stracili przytomność po tym, jak pokemon Crystal zepchnął na nich Magcargo i Slowkinga). Mimo tego, wcześniej zaszyfrowali system tak, że nie można było zatrzymać magnetycznego pociągu (w którym walczyli liderzy wszystkich sal Johto i Kanto oraz członkowie Zespołu Rocket), który miał rozbić się na niedokończonych torach.

Pokemony, które posiada Sham:
Pokemony, które posiadała Sham:

 

Pokemony, które posiada Carl:
Pokemony, które posiadał Carl:
Share
Translate »