Sham

Wstępne informacjeOpisPokemony


Sham (シャム Siam) i Carl (カーツ Kurtz)

Podobnie jak Blue i Silver zostali porwani przez Zamaskowanego Mężczyznę. Obydwoje uczyli się programowania oraz innych rzeczy związanych z komputerami.

Sham wraz z Carlem zadebiutowali w rozdziale ”Kontra Piloswine”, gdzie zaatakowali miasto Ecruteak powodując potężne trzęsienia ziemi (w ten sposób chcieli sprawdzić informację o instynktach Ho-oha z Cynowej wieży).

Pokazalisię również podczas torturowania Trio Zespołu Rocket (Kena, Ala i Harry’ego), którzy nie złapali Suicune i dali się pokonać Eusine. Zaraz po tym zostali mianowani na pod przywódców Zespołu Rocket.

Ostatecznie pojawili się na wyżynie Indigo, przejęli wtedy kontrole nad systemem Wyżyny Indigo. Obydwoje zmierzyli się z Goldem i Crystal. Podczas pojedynku Sham i Carl użyli Magcargo i Slowkinga. Nawet, gdy ich pokemony zostały uśpione były zdolne do atakowania.
Zostali jednak pokonani (stracili przytomność po tym, jak pokemon Crystal zepchnął na nich Magcargo i Slowkinga). Mimo tego, wcześniej zaszyfrowali system tak, że nie można było zatrzymać magnetycznego pociągu (w którym walczyli liderzy wszystkich sal Johto i Kanto oraz członkowie Zespołu Rocket), który miał rozbić się na niedokończonych torach.

Pokemony, które posiada Sham:

Imię:
Gatunek: Slowking
Typ: Wodny/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ho-oh”. Uczestniczył w torturowaniu Kena, Ala i Harry’ego. Został wystawiony do walki przeciwko Crystal, dzięki chrapaniu potrafi walczyć przez sen.


Imię:
Gatunek: Persian (trzy)
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Kontra Slowking”. Jednak szybko zostały uśpione przez Poltaro Golda.

Pokemony, które posiadała Sham:

Imię:
Gatunek: Meowth
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???su_column size=”1/2″] [/su_column]

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Ucieczka”. Ewoluował w jednego z Persianów.

 

Pokemony, które posiada Carl:

Imię: –
Gatunek: Ploswine
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Piloswine”. Dzięki swoim trzęsieniom ziemi zrobił ogromne zniszczenia w Ecruteak (zniszczył Cynową wieże, oraz uszkodził wiele budynków).


Imię:
Gatunek: Magcargo
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Ho-oh”. Został wystawiony do walki przeciwko Poltaro Golda, dzięki ”mówieniu przez sen” potrafi walczyć nawet wtedy, gdy jest w fazie snu.


Imię: –
Gatunek: Houndoom (trzy)
Typ: Ognisty/Ciemność
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Kontra Slowking”. Jednak szybko zostały uśpione przez Poltaro Golda.

Pokemony, które posiadał Carl:

Imię:
Gatunek: Houndour
Typ: Ognisty/Ciemność
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Ucieczka”. Ewoluował w jednego z Houndoomów.

Share

Translate »