Sebastian

Wstępne informacjeOpisPokemony

sebastianSebastian (jap. セバスチャン Sebastian)
Płeć: Mężczyzna
Zawód: Lokaj w domu Berlitz

sebastianSebastian jest lokajem rodziny Berlitz.

Mężczyzna po raz pierwszy pojawił się na początku serii Diamond/Pearl gdzie przygotowywał Platinum do podróży. Mężczyzna bardzo martwił się tym, że tak młoda osoba wychodzi w tak niebezpieczną podróż.
Sebastian po raz kolejny pojawił się, gdy Diamond (w drodze nad jezioro Verity) wszedł na teren posiadłości rodziny Berlitz. Mężczyzna pomylił Dia z włamywaczem i zaatakował chłopaka. Kiedy dowiedział się, że chłopak jest przyjacielem panienki (w ramach przeprosin) zaczął traktować chłopca jak księcia.
Podczas pobytu Diamonda w posiadłości rodziny Berlitz znajoma Sebastiana, Roseanne, została zaatakowana przez Yanmega należącej do Zespołu Galactic. Mężczyzna usiłował powstrzymać pokemony swoimi Weepinbellami, jednak z łatwością został pokonany. Kobieta jednak została uratowana przez Dia.

Sebastian również uczestniczył w akcji ratunkowej matki Diamonda (Johanny). Zawiózł on kobietę do domu. Spotkał tam Pearla, któremu wyjaśnił co się dzieje z Diamondem.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Chinchou (dwa)
Typ: Wodny/Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Kontra Weepinbell”. Chinchou były używane do atakowania intruzów, którzy chcieli wejść nocą na posesję rodziny Berlitz.

3
Imię: ???
Gatunek: Rapidash (dwa)
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Kontra Weepinbell”. Rapidashe zaprzężone były do wozu prowadzonego przez Sebastiana.

4

Imię: ???
Gatunek: Weepinbell
Typ: Roślinny/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Weepinbell”. Weepinbell został użyty do zaatakowania Diamonda, który przez przypadek pojawił się na posesji rodziny Berlitz. Użył „kwasu żołądkowego” na Lickilicky chłopca. Później zmierzył się ze stadem Yanmeg, jednak z łatwością został pokonany.

5

Imię: ???
Gatunek: Tyrogue (×3)
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Kontra Weepinbell”. Tyrogue służą, by bronić posesji rodziny Berlitz przed niepożądanymi intruzami. Pokemony zaatakowały Diamonda, myląc go z takim intruzem.

Share

Translate »