Ryuki

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Ryuki (jap. リュウキ Ryūki )
Rodzinne miasto: ???
Klasa trenerska: Trener

Opis: Ryuki po raz pierwszy pojawił się w 32 rozdziale Pokemon Special SM/USUM. Na górze Lanakila znalazł nieprzytomną Moon. Mężczyzna zabrał ją do siedziby Fundacji Aether, gdzie oddał ją Fabie. Człowiek ten zaś dał farmaceutkę do niewoli.

Gdy Moon została uwolniona przez Gladona z rąk Faby, do akcji wkroczył Ryuki. Chłopak został oszukany przez Fabę, że jeżeli będzie walczył dla mężczyzny, pozwoli mu walczyć z Ultra Bestiami. Z tego powodu Ryuki rozpoczął walkę z Gladionem, uniemożliwiając bohaterom przejścia do laboratorium B.

Mężczyzna skutecznie przeszkodził Gladionowi w dostaniu się do laboratorium B. Podczas walki zranił swojego przeciwnika w rękę (Gladion złapał pocisk Turtonatora, który leciał w stronę Moon). Mimo sztuczki z rozsianymi proszkowymi minami jego pokemona, Moon udało się uciec.

Turtonator Ryukiego przegrał z Gladionem. Chłopak nie chciał dać za wygraną. Został jednak sprowadzony na ziemię przez swojego przeciwnika, który uświadomił mu, że Faba go wystawił. Z tego powodu Ryuki wyruszył na walkę z Ultra Bestiami.

Po złapaniu Necrozmy przez Ultra Zwiadowców Ryuki postanowił dołączyć się do Gladiona w poszukiwaniu Faby, który został wciągnięty do Ultra Światów przez Nihilego.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Turtonator
Typ: Ognisty/Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Turtonator został wystawiony do walki przeciwko pokemonom Silvallego, w celu zablokowania Gladionowi i Moon przejścia do laboratorium B.


Imię:
Gatunek: Kommo-o
Typ: Smoczy/Walczący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Kommo-o miał być pokemonem, którym Ryuki chciał walczyć z Ultra Bestiami. Wystawił pokemona przeciwko Gladionowi, jednak ostatecznie nie doszło do starcia.


Imię:
Gatunek: Drampa
Typ: Normalny/Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Drampa miał być pokemonem, którym Ryuki chciał walczyć z Ultra Bestiami. Wystawił pokemona przeciwko Gladionowi, jednak ostatecznie nie doszło do starcia.

 

Share

Translate »