Ryoku

Wstępne informacjeOpisPokemony

RyokuImię: Ryoku (jap. リョクシ Ryokushi)
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Plasma
Ranga: Mnich

RyokuRyoku zadebiutował jako jeden z Siedmiu Mnichów w serii BW. Na trzy lata przed rozpoczęciem serii dostał rozkaz schwytania Volcarony, która miała służyć Ghetsisowi.

Ryoku po raz pierwszy pokazał się w towarzystwie pozostałych mnichów, po przemówieniu Ghetsisa na temat wstrzymania się od łapania i posiadania pokemonów.
Potem pokazał się przed wejściem do Starożytnego Zamku, gdzie czekał na jednego z członków Zespołu Plasma. Nie doczekał się jednak, ponieważ jego sprzymierzeniec został pokonany przez Grmisleya. Mężczyzna nie miał wyjścia i ruszył do środka. Tam złapał Volcarone oraz zdobył jej jajo, które podarował Triadzie.

Po tym, jak N obudził Zekroma z Ciemnego Kamienia, Ryoku oraz pozostali mnisi obserwowali proces zaprzyjaźniania się legendarnego pokemona z Królem Zespołu Plasma.
Podczas ataku złej organizacje na zawody Ligi Pokemon, Ryoku i pozostali mędrcy obserwowali całe zamieszanie. Black próbował zakatować mężczyzn, jednak został powalony przez Ghetsisa.
Ryoku musiał jednak się zmierzyć z normalnymi trenerami, których celem było uwolnienie liderów.
Po tym, jak wszyscy zostali oswobodzeni mnisi wycofali się z pola bitwy.

W serii BW 2 on i pozostali Mnisi byli poszukiwani przez międzynarodową policję. Wraz z Broniusem pojawił się w ściekach miasta Castelia. Tam po walce został aresztowany przez Lacka i Lookera. Mężczyźni byli jednak tylko przynętą, ponieważ ich szef spełnił swój cel.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Scolipede
Typ: Trujący/Owadzi
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Scolipede został użyty do walki przeciwko trenerom, którzy chcieli uwolnić ich zakładników – liderów sal. Gdy zostali uwolnieni Scolipede został pozostawiony sam sobie, gdy mnisi uciekli z pola walki.

Share

Translate »