Riley

Wstępne informacjeOpisPokemony

rileyImię: Riley (jap. ゲン Gen)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Trener

rileyRiley po raz pierwszy pojawił się na końcu serii Emerald, gdy wyruszył do Strefy Walk.

Mężczyzna ponownie pojawił się w rozdziale kontra Gliscor, gdzie miał trenować Diamonda (by ten mógł stać się na tyle silnym, żeby pokonać Zespół Galactic).
Riley zauważył, że słabością chłopca była prędkość, wiec postanowił zabrać Dia do jaskini na wyspie Żelaza (w celu przeszkolenia).
Po trzech dniach Riley zorganizował ostateczny egzamin, by Dia mógł odnaleźć jajo pokemona.
Test ten jednak został przerwany gdy zostali zaatakowani przez mężczyzn ubranych w skórę. Oczy Rileya zostały zaklejone miodem a przez atak Mothima nie pozwolił odkryć aury drugiego człowieka.
Mężczyzna jednak został uratowany przez Dia i jego ”superszybki listek”.
Riley uznał, że Dia zdał egzamin a z jaja wykluł się mały Riolu, którym Riley zaopiekował się.
Gdy mężczyzna pożegnał się z Diamondem odkrył złą aurę. Pochodziła ona od maszyny, która go śledziła – należała ona do Zespołu Galactic.
Ponownie Riley pojawił się na Filarze Włóczni (aura maszyny doprowadziła go do tego miejsca). Okazało się, że aura należała do Sird. Riley zaatakował kobietę i innych pod przywódców, jednak ci zdołali uciec.

Riley pojawił się również w serii Platinum, w Strefie Walk. Mężczyzna miał za zadanie zbadać co się stało z komunikatorami. Przekazał urządzenie Zespołu Galactic Thortonowi (by ten mógł przyjrzeć się maszynie). W ten sposób chciał odnaleźc Sird, której aury nie mógł wytropić.
Po naprawie urządzenia Riley, za pomocą aury zaprowadził wszystkich do właściciela urządzenia, który znajdował się w Zniekształconym Świecie. Tam spotkali samodzielnie myślącego członka Zespołu Galactic. Człowiek zwierzył się, że uciekł z organizacji, ponieważ się bał.
Po wylądowaniu w Zniekształconym świecie Riley, oraz Palmer, Platinum, Cheryl i Mira wylądowali w różnych miejscach. Mężczyzna wylądował sam, na osobnej wysepce.
Człowiek potem dołączył się kiedy Giratina rozpoczęła swój tak.
Mężczyzna uratował Marley przed zmiażdżeniem przez upadającego Regigigasa.
Kiedy wszyscy ruszyli na pościg za Charonem Riley został w tyle.
Po pokonaniu przeciwnika on i pozostali uwolnili się z Zniekształconego Świata bez większych szkód.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: –
Gatunek: Lucario
Typ: Walczący/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Lucario go główny Pokémon Rileya. Zmierzył się z Pokémonami Diamonda, żeby ocenić siłę oraz słabości Pokémonów chłopca. Wraz ze swoim trenerem z łatwością może odkrywać aurę przeciwnika.

3
Imię:
Gatunek: Riolu
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Vespiquen i Mothim II”. Riolu jako jajo został porwany przez Skinheadów. Dzięki nowej strategii Diamonda jajo zostało bezpiecznie odzyskane. Później tego samego dnia z jajka wykluł się Riolu, który mocno przywiązał się do Lucario.

Share

Translate »