Redakcja

29811531a

Nick: Nid

Gadu-Gadu:  10470425

Imię: Niduś

O sobie: Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy Project500+

Co mnie zainteresowało w mandze: Z początku omijałam mangę szerokim łukiem, jednak gdy spotkałam się z serią RS, która pokazała mi świat pokemonów w zupełnie inny sposób niż serial animowany wciągnęłam się i to do tego stopnia, że spróbowałam sił w tłumaczeniach skanlancji, które prowadzę po dzień dzisiejszy.

vaporeon_for_vap__by_konus240998-d7riilq

Nick: Vapek, a’ka 4xI

Gadu-Gadu:  9305213

Imię: Kamil

O sobie: Nigdy nie lubiący pisać o sobie celebryta internetowy. W fandomie pokemonów od niepamiętnych czasów. Fan muzyki trudnej w odbiorze oraz kradziej zainteresowań. Artysta śłitaśnych stworków i w ogóle osoba z ogromną kreatywnością.

Co mnie zainteresowało w mandze: Że istnieje. Że od chwili wydania dziecinnego anime, jak w równoległym świecie, ktoś zaczął tworzyć twór w którym pokazuje, jakie pokemony są naprawdę i przedstawił bliższy mi wizerunek ich świata. Od pamiętnego momentu, gdy pierwszy raz napisałem do jedynej polskiej tłumaczki mangi, pragnąłem by manga pokemon special (oraz inne mangi pokemon) stały się jeszcze bardziej popularne, co w końcu przyczyniło się do powstania tej strony.

Nick: Konus

Gadu-Gadu:  45924302

Imię: Konrad

O  sobie: Dużo by pisać. Skomplikowana osóbka z dość specyficznym poczuciem humoru żyjąca sobie w małej wiosce na Pomorzu. Na co dzień marnuję życie w technikum geodezyjnym, które w żadnym razie nie jest spełnieniem marzeń ani kierunkiem, który chcę obrać w życiu. Poza tym lubię czasem coś nagryzmolić i nieco wykorzystać dostateczną znajomość języka angielskiego, by przyczynić się do rozwoju strony. Zdarza mi się również robić uczesania na wesela/studniówki/inne imprezy okolicznościowe (polecam się). Oczywiście, uwielbiam też Pokémony, skoro jednak tkwię w mandze, a dawniej i w fan artach. Często spędzam wolny czas zaczytując się w różnego rodzaju książkach (takie tam staroświeckie hobby).

Co mnie zainteresowało w  mandze:Odmienna od anime fabuła. Całkowicie inny świat, brak zbędnej dziecinady. Do tego jeszcze genialna kreska, a zarazem świetna inspiracja do rysowania. Idealna odskocznia od szarej codzienności, wciągająca na dłuuugie godziny.


latibros_and_fluffypies_by_xtyma-d7jb24w-png

Nick: Tyma 

Gadu-Gadu:  44954040

Imię: Martyna 

O  sobie: Spokojna i dość nietypowa dusza z Dolnego Śląska. Fanka Silvera,  pokemonów typu smoczego i entuzjastka czekolady :3 Utożsamiana z  oranżową Latias. Rysowanie przynosi mi bezgraniczną radość, mogłabym  robić to całe życie i jeszcze dłużej. 

Co mnie zainteresowało w  mandze: Do skanów dotarłam przez fanarty, chciałam lepiej poznać  wszystkie postacie, które urzekły mnie dzięki fanowskim rysunkom.  Chciałam spróbować też czegoś innego niż pokemonowe anime, manga okazała  się strzałem w dziesiątkę. O kilka klas lepsza fabuła i nawiązanie do  głównej serii gier przeważyły o mojej fascynacji Specialem.

rrr

Nick: Niklas

Imię: Mikołaj

O sobie: Twórca muzyki, okazjonalny tłumacz, znany niektórym jako „wyznawca Diabła”. Gdy nie tworzy muzyki, pisze fiki różniaste, lub po prostu trwoni czas w sieci. W zależności od fandomu utożsamiany z Flaaffym lub z krabem.

Co mnie zainteresowało w mandze: Głównie fabuła i postacie, które nie są aż tak naiwne i głupie jak w anime. Już nie pamiętam, jak poznałem mangę, ale na pewno przez forum pokemon polska, a być może poprzez Nid, jakoś to było na pewno, ale pamięć już nie ta co kiedyś.

awatar

Nick: ArturAP

Gadu-Gadu: 58607577

Imię: Artur

O sobie:Fanatyk pokemonów od 8 roku życia. Głównie interesuje się anime, ale również mangą i zbieraniem konsol do gier jak i samych gier.Lubię grzebać od niedawna w tłumaczeniu mang, jak i projektowaniem stron internetowych (Początkujący).

Co mnie zainteresowało w mandze: Podoba mi się w niej kreska oraz fabuła.

 

 

Byli redaktorzy
Była-Redakcja

Share