Raport

Mija piąty dzień kiedy strona pokespecial.com.pl ukazała się światu. Oczywiście nie przystaliśmy tylko na otwarciu, ciągle trwały (i trwają) pracę nad jej ulepszeniem.
Z tego powodu postanowiłam tworzyć cotygodniowy raport o tym, co zmieniło się na stronie, by ułatwić wam przeglądanie nowości. Takie raporty będą się pojawiać przeważnie w piątki lub soboty.

200px-Adventures_storage_system_developers

RAPORT Z DNIA 01.08.2014

1. Na stronie pojawiły się wszystkie wstępne informacje o rozdziałach. Jest ich dokładnie 518 i zawierają obrazek, polską, angielską i japońską nazwę, kto wystąpił w danym rozdziale (osoby i pokemony) oraz ważne wydarzenia.
Wstawiłam również tytuły do tomu 51 (rozdziały 519-524), które wkrótce zostaną zedytowane.

2. Nie na samych wstępnych opisach poprzestałam, można już znaleźć w niektórych rozdziałach pełne ich opisy z załączonymi obrazkami sytuacyjnymi. A oto ich lista
a) GSC – rozdział 99 (Nid)
b) RS – rozdziały 181-198 (Nid), 199-259 (lexsiso)
c) Emerald – rozdziały 303- 307 (Bonku)
d) DP – rozdziały 339 – 346 (Sky)

3. W postaciach (główni bohaterowie) została dodana Blue

4. Dostaliśmy pierwszą pomoc przy opisach postaci. Konus napisał dla nas charakterystyki Cheryl, Misty, Kimono Girl, Platinum, Dahlii. Postaci te znajdą się u nas na stronie w swoim czasie.

5. Został stworzony dział z Downloadem, gdzie możecie ściągnąć każdy tom związany z pokemonami, który został fanowsko przełumaczony na język polski.

6. Został stworzony dział “Inne”, w którym na chwilę obecną mieści się wpis o Mandze Pokemon Special w Polsce i galeria okładek  oraz Projekty, w których można zobaczyć Pokemon Polish Challenge oraz fanowski komiks o pokemonach “Random Doom”

7. Na dole strony można już zobaczyć buttony innych stron, z którymi zrobiliśmy wymianę.

8. Na forum:
a)na moderatora działu muzyka zgłosił się Hikomikos
b) zostały stworzone subfora w dziale manga

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+