Ramos

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Ramos (jap.フクジ Fukuji)
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Miasto Coumarine
Odznaka w posiadaniu: Rośliny (Plant Badge)
Ekspert w typie: Roślinnym
Miejsce zamieszkania: Miasto Coumarine

Ramos zadebiutował w serii XY. Po raz pierwszy został wspomniany przez Granta, który zauważył, że człowiek jeszcze nie dotarł na spotkanie Liderów Kalos w sprawie omówienia sytuacji przecięcia regionu przez Zespół Flare.
Po zakończonym spotkaniu, Ramos wraz z pozostałymi liderami spotkał się z bohaterami. Uczestniczył w przeprawie morskiej w stronę miasta Geosenge.

Gdy wszyscy dotarli do miasta, ostateczna broń była już w fazie rozkwitu. On i pozostali usiłowali powstrzymać rozwijające się płatki. Stwierdził, że mimo bycia ogrodnikiem i miłości do kwiatów ta roślina jest dla niego szpetna.

Mimo wszelkich starań ostateczna broń została aktywowana, co spowodowało zniszczenie w okolicznych budynkach. Sami bohaterowie nie doznali obrażeń dzięki barierze nałożonej przez Olimpie i Valerie.

Później, Ramos spotkał się z X’em w Hotelu zagubienia. Pomagał przy odbudowie domów, które zostały uszkodzone podczas uruchomienia ostatecznej broni.

Później, Ramos wraz z pozostałymi powstrzymał plan Zespołu Flare użycia żywych pokemonów do ponownego uruchomienia ostatecznej broni. Tam uwolnili dzikie stworki oraz pokonali członków Zespołu Flare w mieście Cyllage.

Na końcu pokazał się w Lumiose, żeby pogratulować bohaterom zwycięstwa.

Ramos ma 50-letnie doświadczenie w ogrodnictwie. Czytał również encyklopedie walk pokemon. Był zdolny nawiązać rozmowę z przeciwniczką Bryony, o której stwierdził, że razem by znaleźli wspólny temat, gdyby nie musieli ze sobą walczyć.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Jumpluff
Typ: Roślinny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Jumpluff uczestniczył w powstrzymywaniu rozkwitu ostatecznej broni wraz z innymi pokemonami liderów.


Imię:
Gatunek: Gogoat
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Gogoat uczestniczył w powstrzymywaniu rozkwitu ostatecznej broni wraz z innymi pokemonami liderów. Później walczył z Bisharpem Bryony, której zadaniem było powstrzymanie liderów.

Share

Translate »