Rad Ricksaw

Wstępne informacjeOpisPokemony

rad rickshawRad Rickshaw (Jap: じてんしゃ じんりき Jitensha Jinriki)
Płeć: Mężczyzna
Zawód: Sprzedawca rowerów w mieście Eerna

Rad Rickshaw po raz pierwszy pojawił się w rozdziale Kontra Roserade cz.II, w którym Cynthia uwolniła człowieka z rąk wrogiego Zespołu Galactic. Kobieta zrobiła to przy pomocy protagonistów, jednak mężczyzna był pewny, że to Dia go uratował. W ramach wdzięczności podarował bohaterom rowery.

W rozdziale Kontra Clefairy pan Fuego poprosił Pearla, by dostarczył do Rada śruby do rowerów. Chłopak zgodził się na dostarczenie przesyłki, ponieważ chciał się dowiedzieć jaki był powód porwania sprzedawcy przez Zespół Galactic.

Na miejscu został zaatakowany przez Clefairy, które należały do Rada. Człowiek przyznał, że pokemony atakowały, by zapewnić mu bezpieczeństwo przez ponownym porwaniem. Mężczyzna przyznał, że powodem porwania prawdopodobnie były jego pokemony – Cliff i Cliffette, ponieważ pochodzą z księżyca i kolekcjonują wszystko to, co się tyczy kosmosu. Gdy Pearl zdradził mężczyźnie plan powstrzymania organizacji przed zrzuceniem bomby na jezioro, sprzedawca postanowił pojechać z chłopakiem na rowerze tandemowym.

Po drodze opowiedział Pearlowi historię powstania posągu, który znajduje się w mieście Eterna, – miejscu dobrze znanym rodzinie Rickshawów. Nad jeziorem mężczyzna ponownie został wzięty za zakładnika, tym razem przez Octillery Saturna. Gdy bomba zespołu Galactic wybuchła, Clefairy zdołały uwolnić swojego trenera. Gdy mężczyzna odzyskał przytomność, zauważył lezącego Pearla. Człowiek nie wiedział, czy ma pomóc chłopakowi, czy ścigać złoczyńców. Jednak sytuację rozwiązał Pan Wake (którego Rad jest wiernym fanem) i zabrał chłopaka do siebie.
Później, w rozdziale Kontra Grimer, Rad podarował Pearlowi naprawiony rower, by mógł szybciej dotrzeć do bazy zespołu Galactic.
W serii Platinum był widziany tylko przez chwilę. Został uratowany przez swoje pokemony podczas szaleństwa Giratiny.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: Cliff i Cliffette
Gatunek: Clefairy (2x)
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Cliff (Jap: ピッピりん Pippirin) i Cliffette (Jap: ピッピらん Pippiran) to jedyne Pokémony, jakie posiada Rad. Po raz pierwszy pojawiły się w rozdziale „Kontra Clefairy”, w którym zaatakowały Pearla, omyłkowo biorąc go za wroga, który chce ponownie złapać ich pana.

Share

Translate »