Prezes Rose

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Prezes Rose (jap.ローズ Rose)
Płeć: Mężczyzna
Rodzinne Miasto: ???
Klasa trenerska: Trener, Macro Cosmos

 

Opis: Prezes Rose po raz pierwszy pojawił się w SwSh 02. Przeprowadził rozmowę telefoniczną z Leonem, który chciał zarekomendować dwóch trenerów (Sword i Shield), którzy mu zaimponowali.
Pojawił się w serii SwSh08. Zagadał do Sworda i Marvina, pokazując im spot telewizyjny z Nessą. Zaproponował też wspólny lunch po walce liderskiej, jednak został sprowadzony na ziemię przez Oleanę, która pokazała mężczyźnie jego napięty grafik.

W SwSh09 spotkał się z Sonią i Swordem (mężczyzna musiał wyprosić o to Oleanę). Razem przeprowadzili rozmowę na temat gigantamaxowania pokemonów a dziewczyna dostała prezesa pozwolenie na zbadanie grobowca Hammerlocke.

Prezes Rose pożyczył dla Bede swojego Copperajah, który miał chłopcu pomóc w poszukiwaniu spadających gwiazd. Bede jednak wykorzystał pokemona do zniszczenia zabytkowego muralu Stow-on-side, co nie zachwyciło prezesa. Człowiek w trybie natychmiastowym odebrał trenerowi prawo do uczestniczenia w lidze pokemon.

Później, podczas wykorzystania odłamków spedycjach gwiazd, które zebrał Bede stworzył eksplozję w elektrowni. Przyciągnęło to uwagę Raihana, który włamał się do budynku. Mężczyzna próbował uspokoić lidera historią o nieskończonej energii dla Galaru, nad którą pracuje. Nie powiedział jednak całkowitej prawdy, że w miejscu tym przetrzymuje legendarnego pokemona – Eternatusa, z którego postanowił zrobić źródło energii dla swojego regionu.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Copperajah
Typ: Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Rose pożyczył Copperajaha dla Bede, by pokemon pomógł w poszukiwaniu spadających gwiazd. Chłopiec jednak użył stwora do zniszczenia zabytkowego muralu Stow-on-side, co nie zachwyciło prezesa.

 

Share

Translate »