Pradziadek Suna

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: ???
Wiek: ???
Rodzinne miasto: Alola
Więzy Rodzinne: Sun (prawnuk)

 

Pradziadek Suna pojawił się w pierwszym rozdziale SM. Człowiek zaprosił swojego prawnuka, mieszkającego w Kanto, do regionu Alola. Mężczyźnie niedane było jednak spotkać się z Sunem, bo w dzień wylotu chłopca człowiek zmarł.
Mężczyzna miał marzenie, by na wyspie, na której mieszkał, chciał zbudować PokePelago. Nie udało mu się to, ponieważ po jego śmierci wyspa została przejęta przez Fundację Aether, do której pierwotnie należała wyspa (pewien wpływowy mężczyzna organizacji podarował wyspę człowiekowi). Miejsce chciał odzyskać Sun, który miał uzbierać 100 milionów jenów. Gdy kurier po pięciu latach uzbierał sumę, było już za późno, ponieważ na wyspie został zbudowany Raj Aether, dlatego cena za ziemię wzrosła.
Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Meowth (kilka)
Typ: Mroczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pokemony pojawiły się w towarzystwie mężczyzny podczas wideo-rozmowy z Sunem. Jeden z pokekotów uczestniczył przy pogrzebie człowieka. Cent, Peso i Dollar przez pewien czas przebywały na Wzgórzu Pamięci – tam, gdzie został pochowany ich pan. Tylko ten ostatni postanowił zabrać się z Sunem, by połączyć siły w celu odzyskania wyspy, która należała do dziadka chłopaka.

Share

Translate »