Potrzebujemy ludzi

Dzisiejszy news będzie nieco inny niż zwykle, ponieważ będzie miał formę prośby. Obecnie możecie zauważyć, że strona powolutku się rozrasta i nabiera rumieńców. Niestety mamy porządne braki w kadrach.
Jako główny admin objęłam pieczę nad działem z postaciami (czyli opisy bohaterów i ich pokemonów, dobieranie grafik oraz wkładanie w mniej bądź bardziej skomplikowane kody, wszystko to razy 254, bo tyle pojawiło się postaci do rozdziału 525 – pominęłam tu serię XY) oraz na bieżąco wstawiam skanlacje, które osobiście czyszczę, tłumaczę i wkładam tekst.
To wszystko zajmuję mi ogrom czasu, a niestety dochodzi do tego pisanie prac licencjackich, kolokwia, czasami praca po nocach, dlatego zajmowanie się pisaniem opisów rozdziałów graniczy z cudem.
Drugi admin, Vapek, obecnie nie ma jakiekolwiek możliwości, by móc posiedzieć nad stroną z powodu straty komputera.

W tym dziale pracuję troje ludzi, którzy są nieocenieni i wręcz na wagę złota:

Melody, która niedawno skończyła pisać serię FR/LG i obecnie jest na zasłużonym odpoczynku i lada chwila zajmie się serią HG/SS
Konus, który kończy pisanie serii Platinum
Lexsiso (największa perełka XD) pozamiatała przy Emeraldzie i szykuje się do pisania GSC, a w wolnej chwili pisze opisy rozdziałów do XY.
A oto graficzny rezultat ich wytężonej pracy:
Wykres pokespecial

Mimo, że wszyscy pracują w pocie czoła strona rozwija się, jak już wcześniej wypomniałam, powolutku.
Dlatego poszukujemy osób, które pomogłyby ogarnąć serię:

GSC (pomoc dla Lexsiso)
DP
HG/SS (pomoc dla Melody)
BW

Oczywiście nikt nie zmusza branie na barki całych serii, mogą być to poszczególne rozdziały. Wymagane jest kilka rzeczy:

– brak skłonności do pisania City, Team, Gym, Badge
– dobra znajomość interpunkcji
– mile widziana skłonność do rozpisywania się.

Wszystkich chętnych zapraszam na moje gg: 10470425 bądź e-mail: ppspecial@wp.pl

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+