Pokemon Special XY

Oficjalna strona Pokemon Special – Netkun opublikowała nowe screeny z dwunastej serii “Pokemon XY”

fan_r1_c1 koro_r1_c1

pict2485_Des-nouveaux-scans-pour-la-nouvelle-serie-de-mangas-au-Japon-avec-Pokemon-X-et-Y_4816586162Seria opowiada o trenerze X, który urodził się z talentem do walk. Chłopak od małego trenował swojego Kangaskana, którego ma możliwość przekształcać w formę megaewolucji. Gdy jednak wygrał zawody dla młodych trenerów jego przyjaciele zostali źle potraktowani przez paparazzi (zostali odepchnięci i zignorowani), którzy chcieli się dowiedzieć czy X chce w przyszłości zostać liderem lub członkiem elitarnej czwórki. Od tamtego momentu chłopak zamknął się w sobie i przestał wychodzić poza granice swojego podwórka, na którym stworzył swoją bazę.

 

Y_Sky_Trainerpict2484_Des-nouveaux-scans-pour-la-nouvelle-serie-de-mangas-au-Japon-avec-Pokemon-X-et-Y_3Jednym z źle potraktowanych przez paparazzi przyjaciół była Y, która jest drugą, najważniejszą postacią w serii. Jej marzeniem jest zostać podniebnym trenerem (Sky Trainer) a przy narastającym kryzysie w Kalos, spowodowanym walką Xarneasa i Yveltala, dziewczyna (wraz z Tierno, Trevorem i Shauną) usiłuje przywrócić X’owi chęć do walki.

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+