Pokemon Special seria RGB remake – całość

Witajcie w ten piękny, niedzielny dzień. Dla nas jest o tyle piękniejszy, że w końcu możemy świętować skończenie pierwszej serii Pokemon Special w wersji odświeżonej. Seria RGB liczy sobie 40 rozdziałów i pierwotnie zajmował się nimi użytkownik Wizard, tworzący tłumaczenia dla strony Pokemon Valhalla. Jakość skanów jednak pozostawała wiele do życzenia, dlatego postanowiliśmy je zeskanować, wyczyścić i wstawić tekst na nowo. Niektóre kwestie zostały poprawione stylistyczne oraz ogarnięto kilka błędów, które umknęły uwadze innych. Ważną kwestią jest to, że nową wersję czyta się od prawej do lewej, co może spowodować małe zamieszanie przy tomach od serii Yellow do DP, które są wstawione z amerykańskich skanlacji (od lewej do prawej). Bez obaw! Nimi też się zajmiemy. Stare skany zostały permanentnie usunięte z działu download oraz mangi online, wstawiając w ich miejsce wersję zremasterowaną:

Mamy też wspaniałe wieści dla osób, które kolekcjonują tomy na swoje półeczki. Otóż z dniem 28 maja w Japonii mają zostać wydane tomy nr 54 i 55, które obejmują serię B2W2 oraz XY. Pod koniec miesiąca powinniśmy dowiedzieć się jaka będzie oficjalna numeracja serii, co też powinno zażegnać zamieszanie w mandze online oraz downloadzie, które uprzykrza nam życie od sześciu lat. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości :)

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+