Pokemon Adventures/Special na Festiwalu Komiksu w Łodzi

W dniach 14-16 września, w Łodzi odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Jak na swoim fanpage pisze stowarzyszanie INOCHI – twórca mangowego bloku programowego:

Stowarzyszenie INOCHI ma przyjemność zaprosić wszystkich na 29. edycję Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, gdzie po raz kolejny mamy okazję tworzyć dla Was nasz ulubiony mangowy blok programowy – MANGA CORNER!!! Jak co roku, czekać na Was będą liczne prelekcje, konferencje oraz (!) KONKURS z nagrodami Zapraszamy do sali M w sobotę oraz w niedzielę. Pełny program znajdziecie na stronie Festiwalu pod linkiem: http://komiksfestiwal.com/program/

Wydarzenie oraz konkretny blok programowy przyciągnęły naszą uwagę ze względu na jeden panel:

który obędzie się w sobotę (15.09) o 19:00. W ciągu godziny uczestnicy będą mogli posłuchać stricte o mandze Pokemon Adventures (aka Special) – postaciach, fabułach i ciekawostkach, które zaprezentowane zostaną przez Mariusza Sołtysiaka.

Nasza strona serdecznie zaprasza do uczestniczenia nie tylko na tym panelu, ale i całym wydarzeniu, skupiającym się w całości na komiksowo-mangowej rozrywce. Nie przegapcie takiej okazji ;)

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+