Pływak

Wstępne informacjeOpisPokemony

5Klasa Trenerska: Pływak (jap. かいパンやろう Swimsuit Guy)
Płeć: Mężczyźni
Imiona: Akinori, Jack

Pływak rgbOpis: Pływak zadebiutował w pierwszym tomie Pokemon Special, gdzie brał udział w wyścigu rowerowym. By móc przepłynąć przez rzekę pełną Tentacooli użył swojego Slowepoke’a.

 

 


 

pływak yellowKolejna osoba z tej klasy pojawiła się w serii Yellow. Pływak ten chciał wziąć udział w wodnym wyścigu, jednak złamał nogę, dlatego pożyczył swojego Slowepoke’a Yellow w ramach podziękowania za ratunek i zagipsowanie złamanej kończyny. Był też świadkiem furii Drgonaira, który zaatakował hiper promieniem miasto Vermilion.

 


 

Naj5bardziej rozpoznawalnym pływakiem jest Jack (ヒデノリ Hidenori) z serii Ruby/Sapphire. Pływak zmusił głównego bohatera do polowania na Feebasa w ramach kary za zniszczoną sieć. Największym marzeniem pływaka było złapanie tej poke-ryby, by móc ją sprzedać za duże pieniądze.
Ponownie pojawił się w mieście Slateport, które zostało dotknięte powodzią. Uratował nieprzytomnego Ruby’ego z walącej się hali konkursowej oraz niewidomego chłopca, który miał za zadanie odszyfrowanie kodu braci Regi.

Pokemony, które posiada Pływak z serii RGB:
Pokemony, które posiada Akinori:
Pokemony, które posiada Jack:
Share
Translate »