Pływak

Wstępne informacjeOpisPokemony

5Klasa Trenerska: Pływak (jap. かいパンやろう Swimsuit Guy)
Płeć: Mężczyźni
Imiona: Akinori, Jack

Pływak rgbOpis: Pływak zadebiutował w pierwszym tomie Pokemon Special, gdzie brał udział w wyścigu rowerowym. By móc przepłynąć przez rzekę pełną Tentacooli użył swojego Slowepoke’a.

 

 


 

pływak yellowKolejna osoba z tej klasy pojawiła się w serii Yellow. Pływak ten chciał wziąć udział w wodnym wyścigu, jednak złamał nogę, dlatego pożyczył swojego Slowepoke’a Yellow w ramach podziękowania za ratunek i zagipsowanie złamanej kończyny. Był też świadkiem furii Drgonaira, który zaatakował hiper promieniem miasto Vermilion.

 


 

Naj5bardziej rozpoznawalnym pływakiem jest Jack (ヒデノリ Hidenori) z serii Ruby/Sapphire. Pływak zmusił głównego bohatera do polowania na Feebasa w ramach kary za zniszczoną sieć. Największym marzeniem pływaka było złapanie tej poke-ryby, by móc ją sprzedać za duże pieniądze.
Ponownie pojawił się w mieście Slateport, które zostało dotknięte powodzią. Uratował nieprzytomnego Ruby’ego z walącej się hali konkursowej oraz niewidomego chłopca, który miał za zadanie odszyfrowanie kodu braci Regi.

Pokemony, które posiada Pływak z serii RGB:
2

Imię:
Gatunek:Slowpoke
Typ:Wodny/Psychiczny
Poziom:???
Płeć:???

Opis: Podczas wyścigu rowerowego, który miał miejsce w rozdziale “Kontra Snorlax”, pokemon pomógł pływakowi w przeprawie przez rzekę pełnej Tentacooli.

Pokemony, które posiada Akinori:
4
Imię:
Gatunek:Slowepoke
Typ:Wodny/Psychiczny
Poziom:???
Płeć:???

Opis: Pokemon ten miał zostać wykorzystany do zawodów pływackich w Vermillon. Niestety, Akinori złamał nogę i nie mógł uczestniczyć w wyścigach. Pokemon został pożyczony Yellow. Wyścig jednak się nie odbył z powodu ataku Dragonaira.

Pokemony, które posiada Jack:
7
Imię: –
Gatunek: Staryu
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis: Zadebiutował w rozdziale ”kontra Feebas”. Zwykle pomaga pływakowi w łapaniu rzadkich pokemonów. Został użyty do ratowania Ruby’ego i innych ludzi dotkniętych powodzią.

6
Imię:
Gatunek:Gyarados
Typ:Wodny/Lot
Poziom:???
Płeć:???
Opis: W rozdziale ”Kontra Kyogre i Groudon część I” pomógł uratować Ruby’ego.
Share

Translate »