Plumeria

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Plumeria (jap.プルメリ Plumeri)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Admin Zespołu Skull
Specjalizuje się w typie: Trującym

Plumeria zadebiutowała w Pokemon Special Sun/Moon, gdy spotkała się z Gladionem w mieście Po. Dziewczyna chciała stwierdzić, czy chłopak jest godny obrania pozycji Admina Zespołu Skull. Chociaż Gladion pokazał, że jest wystarczająco silnym trenerem, jego negatywne nastawienie względem „rządzącej kobiety”, rozzłościło Plumerię do tego stopnia, że odmówiła zaakceptowania chłopaka jako oficjalnego członka.

Później pojawiła się u boku Guzmy, który „przywitał” Kapitanów Prób Ultra Bestiami.

Plumeria pojawiła się na wyspie Poni. Tam naszła Fabę z żądaniem wyjawienia informacji na temat miejsca pobytu Guzmy, który został wciągnięty przez Ultra Bestię do Ultra Tunelu. Ujawniła, że ma przy sobie Cosmoema. Stwierdziła się, że widziała szczęście Guzmy, który został zatrudniony przez Lusaminę. Prosiła mężczyznę o ostrożność, jednak ten nie posłuchał. Faba jednak nie odpowiedział dziewczynie na odpowiedź, a zaatakował swoim Hypno. Pokemon został jednak powalony przez Salaazle Plumerii.

Gdy Faba wymknął się ukradkiem, korzystając z zamieszania, Plumeria postanowiła ruszyć za mężczyzną. Wraz z Moon i Anabel dorwały człowieka przed wejściem do Ołtarza Poni. Faba jednak postanowił zaciągnąć dziewczynę na swoją stronę, proponując jej uratowanie Guzmy.

Pół roku później została pokazana w Raju Aether. Faba po tym, jak się dowiedział, że Lusamine ma pojawić się na górze Lanakila, rozkazał dziewczynie, by zatruła i kontrolowała Necrozmę.

Faba przebrał za Moon Plumerię. Jej zadaniem było wywołanie rozpaczy w oczach Lillie, gdy ta zabije Lusamine za pomocą trucizny. Kobieta była sfrustrowana, że z Ultra Tunelu wyszli tylko bohaterowie, a nie Guzma. Skutecznie otruła Espeona i Glaceona Siny i Dexia. Została jednak zaskoczona pokemonem Lillie – Cutiefly. Stworek sparaliżował jej Salazzle a ona sama została unieruchomiona przez Sinę. To nie przeszkodziło jej w szkalowaniu Lillie i jej mamy. Tłumaczyła dlaczego pracuje dla Faby. Plumeria uspokoiła się dopiero wtedy, gdy Lillie pokazała jej wideorozmowę, która udowodniła kobiecie, że Guzma wrócił z Ultra Tunelu, więc nie musi już współpracować z Fundacją Aether.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Salazzle
Typ: Trujący/Ognisty
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Salazzle to jedyny znany Pokémon Plumerii. Została użyta do zaatakowania Gladiona, który przyszedł do miasta Po.
Na wyspie Poni Salazzle została użyta przeciwko Hypno Faby, którego z ukrycia skutecznie zatruwała.
W SM36 została użyta do zaatakowania Glaceona i Espeona Siny i Dexio. Została jednak sparaliżowana przez Cutiefly Lillie.


Imię:
Gatunek: Golbat
Typ: Latający/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Golbat został użyty do transportu drogą powietrzną, w celu dorwania Faby, który uciekł z Wielkiego Kanionu Poni.

Share

Translate »