Para z Day Care

Wstępne informacjeOpisPokemony


Para z day-care
(jap ポケモン 育て屋 Pokémon Day Care)

para z day-careOpis: Para z Day-care za młodu tworzyli paczkę przyjaciół z profesorem Oakiem, Agathą, Kurtem oraz Prycem. Kobieta posiadała dobry wokal, dlatego była zdolna zaśpiewać piosenkę „Chłopiec na Laprasie”. Była to piosenka, która miała podnieść na duchu Pryce’a, który stracił dwa swoje Laprasy w nieszczęśliwym wypadku.
Obydwoje zadebiutowali w „Kontra Gligar”, gdzie kobieta wymusiła na Goldzie wyłapanie wszystkich pokemonów, które uciekły z terenu domu opieki. Po tym jak chłopak załatał płot, przez który uciekły małe pokemony kobieta pomogła mu w wytrenowaniu Exbo, który ewoluował w Quilavę.
Po trzęsieniu ziemi w mieście Ecruteak para wysłała Golda, by ten odnalazł Jasmine, która miała przyjść do domu opieki, by zobaczyć dziecko swoich Togeticków.

Po ataku Lugii para zaopiekowała się Yellow i rybakiem Wiltonem. Tam zostali wręcz zmuszeni przez kobietę, by zostali w day-care. Podczas przebywania w domu Pika i Chuchu stworzyli jajo, z którego potem wykluł się Pichu.
Z powodu obecności Yellow posiadłość została oblężona przez Członków Zespołu Rocket, którzy siłą odebrali dziewczynie pióra z kapelusza.

1Po pokonaniu Pryce’a Celebi pokazał człowiekowi wspomnienia z zaśpiewanej piosenki, dzięki czemu jego serce się uspokoiło.
Na końcu serii G/S/C byli pokazani jak zmuszają Wiltona do pracy przy domu opieki.

W serii Platinum para przeniosła się do Sinnoh. Tam Manaphy dał jajo parze, z którego wykluła się Phione.

W serii HG/SS Gold wspomniał o parze z Day care, który spytali go o pomoc w wykluciu jaja należącego do Laxa Reda i Snorlax Emeralda.

Pokemony, które posiada:

Gatunek: Igglybuff/Magby/Smoochum/Cleffa

Opis: Te pokemony uciekły z Centrum Opieki z powodu zniszczonego płotu. Do odnalezienia maluchów został zmuszony Gold przez właścicielkę centrum.


Gatunek: Nidoking/Nidoqueen

Opis: Nidoking i Nidoqueen pojawiły się we wspomnieniach pary z Day Care, gdy ci opowiadali o funkcji tego miejsca.


Gatunek: Tauros/Ekans/Kangaskhan/Donphan/Girafarig/Primeape

Opis: Tauros, Donphan, Girafarig, Ekans, Primeape, Kangaskhan to elitarne pokemony Centrum Opieki. Zostały wystawione przez opiekunkę na Golda, który w ten sposób miał wytrenować swoje pokemony.


Imię:
Gatunek: Azurill (trzy)
Typ: Normalny/Wróżkowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Został pokazany w towarzystwie Pary w ostatnim rozdziale serii GSC.


Imię:
Gatunek: Wynaut (dwa)
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Został pokazany w towarzystwie Pary w ostatnim rozdziale serii GSC.

Share

Translate »