Orm

Wstępne informacjeOpisPokemony

ormImię: Orm (jap. オウカ Ōka )
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Podprzywódca Zespołu Rocket

ormOrm po raz pierwszy pojawił się w serii Fire Red/Leaf Green, w jaskini Icefall. Tam, wraz z Carrem i Sird, zaatakował Reda, Greena, Billa i Lorelei.
Mężczyzna sterroryzował szóstą wyspę, by móc zaszantażować mieszkańców w celu wydania posiadaczu pokedexu.

Na szóstej wyspie zmierzył się z Greenem. Zaatakował trenera za pomocą Shuckle. Orm przegrał, ponieważ rozwścieczył Greena – pokazał on co się stało z profesorem Oakiem. Green ze wściekłości pokonał mężczyznę z pomocą Rhyhorna.

Dla mężczyzny najważniejsza jest rodzina, dlatego był szczęśliwy, gdy usłyszał, że Giovanni pragnie odnaleźć syna. Człowiek postanowił złapać Silvera i przywieźć go do Giovanniego.
W tym celu on i Sird udali się do lasu Viridian, gdzie stoczyli bitwę samym Silverem i Yellow. Wycofali się, gdy Sird uświadomiła sobie jak wielką potęgę skrywa w sobie Yellow.

Mężczyzna przyniósł nieprzytomnego Silvera do wnętrza statku i miał nadzieję na szczęśliwe spotkanie ojca i syna. Jednak jego szczęście przerwała seria eksplozji spowodowana przez Forretresy Carra. Mężczyzna, w wyniku wstrząsu, spadł ze statku i nigdy więcej się nie pojawił.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Shuckle (dwa)
Typ: Owadzi/Kamienny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Orm posiadał dwa Shuckle. Jeden z nich był liderem grupy dzikich Pokémonów tego gatunku. Zostały użyte do unieruchomienia Greena, jednak chłopak poradził sobie z pokonaniem grupy, zatruwając lidera stada.

3
Imię: ???
Gatunek: Hoppip (osiem)
Typ: Roślinny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutowały w serii Fire Red/Leaf Green. Orm używał Hoppipów jako transportu drogą powietrzną. Użył je też do walki przeciwko Redowi, jednak zostały pokonane.

4
Imię: ???
Gatunek: Jumpluff
Typ: Roślinny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w serii Fire Red/Leaf Green. Jumpluff walczył u boku Banette Sird. Jego przeciwnikami był Czerwony Gyarados Silvera oraz Omanyte Yellow. Pokémon został zamrożony przez atak przeciwnika, jednak zdążył rozsiać pyłki, które powodowały status snu, zatrucia lub paraliżu.

Share

Translate »