Orm

Wstępne informacjeOpisPokemony

ormImię: Orm (jap. オウカ Ōka )
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Podprzywódca Zespołu Rocket

ormOrm po raz pierwszy pojawił się w serii Fire Red/Leaf Green, w jaskini Icefall. Tam, wraz z Carrem i Sird, zaatakował Reda, Greena, Billa i Lorelei.
Mężczyzna sterroryzował szóstą wyspę, by móc zaszantażować mieszkańców w celu wydania posiadaczu pokedexu.

Na szóstej wyspie zmierzył się z Greenem. Zaatakował trenera za pomocą Shuckle. Orm przegrał, ponieważ rozwścieczył Greena – pokazał on co się stało z profesorem Oakiem. Green ze wściekłości pokonał mężczyznę z pomocą Rhyhorna.

Dla mężczyzny najważniejsza jest rodzina, dlatego był szczęśliwy, gdy usłyszał, że Giovanni pragnie odnaleźć syna. Człowiek postanowił złapać Silvera i przywieźć go do Giovanniego.
W tym celu on i Sird udali się do lasu Viridian, gdzie stoczyli bitwę samym Silverem i Yellow. Wycofali się, gdy Sird uświadomiła sobie jak wielką potęgę skrywa w sobie Yellow.

Mężczyzna przyniósł nieprzytomnego Silvera do wnętrza statku i miał nadzieję na szczęśliwe spotkanie ojca i syna. Jednak jego szczęście przerwała seria eksplozji spowodowana przez Forretresy Carra. Mężczyzna, w wyniku wstrząsu, spadł ze statku i nigdy więcej się nie pojawił.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Shuckle (dwa)
Typ: Owadzi/Kamienny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

3
Imię: ???
Gatunek: Hoppip (osiem)
Typ: Roślinny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

4
Imię: ???
Gatunek: Jumpluff
Typ: Roślinny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

Share
Translate »