Oleana

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Oleana ( オリーヴ Olive) )
Płeć: Kobieta
Rodzinne Miasto: ???
Klasa trenerska: Macro Cosmos

 

Opis: Po raz pierwszy pojawiła się na krótką chwilę w SwSh 02. Towarzyszyła prezesowi Rose w jego rozmowie telefonicznej z Leonem.

W rozdziale SwSh06 skontaktowała się z Bede, któremu powierzyła poszukiwanie odłamków „spadających gwiazd”.
Pojawiła się w serii SwSh08. Musiała sprowadzić na ziemię prezesa Rose, który zaprosił na lunch Sworda i Marvina mimo jego napiętego grafiku.

W SwSh09 kobieta jednak zezwoliła na spotkanie, przy którym Sonia dostała pozwolenie od prezesa Rose na zbadanie grobowca Hammerlocke.

Asystentka była światkiem tego, że Rose zabronił Bede uczestniczyć w zawodach ligi pokemon, po tym jak chłopiec wykorzystał Copperajah prezesa do zniszczenia muralu Stow-on-side.

Później wykorzystała swoje pokemony do walki z Raihanem, który włamał się do elektrowni, z której wcześniej wydobyła się eksplozja. Później Oleana zleciła trenerom pozbycia się każdego pokemona, który niekontrolowanie dynamaxował na terenie regionu.

W SwSh25 po odkryciu, że Rose współpracuje z Sordwardem i Shielbertem, liderzy postanowili dostać się do siedziby mężczyzny. Tam napotkali Oleanę, która spowolniła bohaterów, walcząc swoimi pokemonami. Międzyczasie mężczyźnie udało się wywołać Najmroczniejszy Dzień a pokemony w okolicy zaczęły przypadkowo dynamaxować.

Po porażce braci w walce z Eternatusem, Rose rozkazał Oleanie wdrożyć w życie plan B: podczas gdy mężczyzna zmierzył się z legendarnym smokiem, kobieta poprosiła bohaterów (z którymi chwilę wcześniej walczyła) o pomoc w elektrowni.
Kobieta wyjaśniła wszystkim, że e Rose chciał wywołać i szybko zakończyć najmroczniejszy dzień za pomocą bohaterów (którymi miał być Shilbert i Swordward). To przekonało wszystkich, by połączyć siły i stanąć do walki przeciwko Eternatusowi.

Pokemony, które posiadają:

Imię:
Gatunek: Tsareena
Typ: Roślinny
Płeć: Samica

Opis: Tsareena została użyta do walki w elektrowni Hammerlocke przeciwko pokemonom Raihana.

Imię:
Gatunek: Froslass
Typ: Duch/Lodowy
Płeć: Samica

Opis: Froslass została użyta do walki w elektrowni Hammerlocke przeciwko pokemonom Raihana.

Imię: –
Gatunek: Milotic
Typ: Wodny
Płeć: ???

Opis: Milotic został użyty do walki przeciwko pokemonom liderów w wieży Rose’a.

Imię: –
Gatunek: Garbador
Typ: Trujący
Płeć: ???

Opis: Garbodor został użyty do walki przeciwko pokemonom liderów w wieży Rose’a. Został gigantamaxowany, by stoczyć walkę z Machampem Bey.

Imię:
Gatunek: Salazzle
Typ: Trujący/Ognisty
Płeć: Samica

Opis: Salazzle została użyta do walki przeciwko pokemonom liderów w wieży Rose’a.

Share

Translate »